Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona znudzona zyciem i ..

Boshe nie wiem co juz robic -- nudzi mnie to zycie

Polecane posty

Gość ona znudzona zyciem i ..

hej jestem w 4 miesiacu ciazy .. siedze 24 h w domu nie mam zadnych znajomych oprucz znajomych mojego... umieram z nudow.. nie ma co robic.. on szuka pracy czyli widzimy sie 24h w domu.. to juz zaczyna byc nudne.. moj dzien wyglada ze wstaje ogladam tv pozniej urzywam komputer ..... i czasem ide na zakupy.. poprostu mam ochote sie powiesic ... nawet ksiazek nie chce mi sie czytac.. zaczyna mnie ta monotonia dobijac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyukvctyi
a moze wyjedzcie gdzies na weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona znudzona zyciem i ..
nie mamy duzo pieniedzy... serio juz nei wiem co mam robic.. nie wiem umre w tym domu.. sex nudny wszystko nudne... nie mieszkam w polsce... dlatego tak jest w polsce mam duzo znajomych... a tu nikogo ... i w dodatku ciagle pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak urodzisz dziecko
to juz do konca zycia nie bedziesz sie nudzic, wiec korzystaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam prozac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebe łebe
prazac tiaa... szczególnie w 4 miesiącu ciązy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam podobna sytuacje, bo sa wakacje , pierwsze dwa tygodnie dostwalam naglowe... Musisz znalezc sobie pasje, poswiecic sie temu co lubisz a zobaczysz , niebedziesz sie czula znudzona. DLa mnie to jest grafika, dla mojego chlopkaka muzyka ktora robi.Nie mamy za duzo pieniazkow ,wiec staramy sie maskymalnie wykorzystac to co mozemy. Ja lubie byc zajeta czyms non stop, umieram z nudow jak mamsie relaksowac non stop, wiec znajdz sobie hobby, no i nie poddawaj sie jak od razunie bedziesz dobra w tym co bedziesz robic. A tak ciezarne mamusie : ucza sie jezdzic samochodem i zdaja prawojazdy pracuja w biurach, na telefonie pisza ksiazki,wiersze maluja spiewaja projektuja ciuchy, wystoj wnetrz,ogrodow czytaja ksiazki dot dzieci, wychowania , dorastania itp. Mozesz sobie zrobic kurs jakis:informatyk, garncarstwo, gra na gitarze, kurs makijazu,tipsy, jezykowy,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×