Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania 1986

Pomóżcie mi, co o tym myślicie?

Polecane posty

Kumpluje się, a właściwie możnaby już powiedzieć że się przyjażnie z pewnym facetem. przyjaźnie bo wiele razem przeszliśmy, wiele mi wybaczył..wiemy o sobie takie rzeczy o których nawet nie wie moja najlepsza po słońcem koleżanka...razem spędziliśmy moje urodziny, tylko razem, za tydzień są jego, pewnie też razem będziemy..ja nie mam nikogo, on również..teraz jest chory, prawie cały czas gadamy ze sobą na gg, albo do mnie dzwoni kilka razy dziennie i też sobie gadamy..byliśmy razem na wakacjach, on tam zauroczył się jedną dziewczyną, ale to trwało jakieś 2 dni.. nic wielkiego, ja go pocieszałam, ja z nim rozmawiałam, tłumaczyłam... czy on nie widzi że go..kocham? sama już nie wiem czy to przyjaźń, czy już miłość, nie wiem co się dzieje ze mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka ..............
a co mamy myslec .... jak kochasz to mu to powiedz jaki maz problem , boisz się odrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie przyjaznilam ..... jeszcze mi sie rany nie zabliznily od stycznia Tobie zycze szczęscia Kiedy ktoś kogo kochasz, z kim łączyło Cię tak wiele, powie że chce być dla Ciebie przyjacielem, powiedz mu, że może nim być, jeśli z Twojego serca wymaże każdy dotyk, przytulenie, próby pocałunku...Powiedz mu, że może nim być, jeśli z Twojego serca wyrzuci tę miłość, która zdążyła się już narodzić...Inaczej to nie będzie przyjaźń...Za każdym podaniem ręki, przyjacielskim objęciem będzie stało wspomnienie. Wszystko będzie nim podparte, nim i nadzieją na to, że może kiedyś jeszcze coś z tego będzie...A kiedy on powie, że nie potrafi, powiedz: trudno bracie, przyszedł kres..I odwracając się od niego- odejdź.. niech Cię już nie nęka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się odrzucenia, kiedyś takie temat wiele miesięcy temu między nami sie pojawił, ale on nie chciał, potem ja kogoś miałam, potem on mnie pocieszał po tamtym rozstaniu..nie chce mu powiedzieć, że coś czuje więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×