Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tuńka

Co facet chce usłyszeć od swojej żony kobiety kochanki

Polecane posty

Mąż - przydatne wskazówki oraz metody postępowania :) ( nie mam męża zaznaczam , ale doświadczenie mam) Informacja ogólna: Mąż - to zaobrączkowany osobnik płci męskiej z możliwością do przystosowania w niewoli. Odnosząc się do sytuacji w domu, od razu zaczyna szukać jedzenia i miejsca do spania. Trzeba pamiętać, ze jest on bardzo daleki od ideału, dlatego wymaga nieustannej opieki i pielęgnacji. Męża należy trzymać w ciepłym i dobrze przewietrzonym pomieszczeniu. Należy męża wyprowadzać na spacer raz dziennie na smyczy, ponieważ może ujawnić się instynkt do uciekania. Nawet najlepiej wytresowani mężowie zostawieni bez opieki mogą nie znaleźć albo nie będą chcieli znaleźć drogi powrotnej. Niestety urzędy zajmujące się wydaniem i rejestracja mężów tak zwane Urzędy Stanu Cywilnego, nie dają żadnej gwarancji oraz nie odpowiadają za zaginiecie lub ucieczkę męża. Należy pamiętać, ze okres udomowienia męża źle wpływa na jego naturalne funkcjonowanie - u niektórych pojawia się chęć ciągłych ucieczek, a niektórzy z czasem staja się niepotrzebna i nieestetyczna rzeczą w domu, o która należy się ciągle opiekować. Lecz przy dobrej technice tresowania, mąż może stać się pożyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żona jesteś szcześliwa nie to co ja byłam kiedyś w czasach prehistorycznych :( ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj się własnie rozpadł mój zwiazek partnerski ale mi ulżyło... bo był cholernym zazdrośnikiem .... mam porąbane życie ogólnie mówiąc, : 26 lat i tyle doświadczen co 40-tka jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakoś nie trace wiary że w końcu może kiedyś i dla mnie słoneczko zaświeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunka, na pewno bedzie dobrze :) trzymaj sie dzielnie i jak masz ochote to wpadnij na nasz topik o samotnych wakacjach, tam jest super towarzystwo , a szczegolnie na taki czas jaki masz mysle ze Ci sie przyda :) wbijaj do nas :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×