Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewierna partnerka

Zdradzam.

Polecane posty

Gość niewierna partnerka

Zdradzam i podle sie z tym czuje :( Kocham swojego partnera, ale nie cieszy mnie seks z nim. Oszukuje ich obu i nie umiem sie opanowac. Nie umiem zyc bez dobrego seksu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze wspolczuje
ja chyba nie potrafiłabym zdradzic albo sobie tego nie wyobrazam za bardzo go kocham ale z tym seksem tez mam problem,wydaje mi sie ze mam duze potrzeby a jemu nie staje albo staje ale nie jak sie mamy kochać:( już nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewierna partnerka
muszę to robić często i z wieloma partnerami, nierzadko murzynami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewierna partnerka
nie umiem spocząć na laurach, kocham kut.asy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwera
Podszywacze... dajcie no spokój... A do autorki rozumiem i nie potępiam... Są ludzie, którzy tego nie zrozumieją,ale mimo wszystko... 3maj się kobiecinko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było inaczej
byłam w związku w którym seks nie cieszył i nie było dobrze. Kilka razy próbowałam zdradzić ale nie wyszło. Sumienie nie pozwoliło. Temat nia znajdzie pewnie tu zrozumienia ale wiedz że jest ktoś, kto rozumie... i nie potępia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ci partner nie odpowiada to skończ ten związek, a nie rb z siebioe dziwki i nie krzywdź go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o koorva
nie rozumiem textow jak zdradzasz to nie kochasz :( przeciez jest jeszcze cos takiego jak seks bez zobowiązan. Nie kazda babka idzie do łożka z facetem ktorego kocha i bla bla bla. Mozna w kimś lokowac uczucia mozna go kochac i podziwiac i mozna rownoczesnie byc z nim w łóżku nieszczęsliwym ale wtedy nalezy wybrac. Zdecydowac sie na cos. Moze na samotność + wibrator i ewentualnie dojrzec do kolejnego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewierna partnerka
No wlasnie nie wiem co zrobic. Juz raz probowalam to zakonczyc, ale wrocilismy do siebie. W tym czasie ja zaczelam sypiac z innym, jest nam cudownie w lozku i nadal ze soba sypiamy. Ze zdrada jest jak ze wszystkimi zlymi rzeczami, najwieksze opory ma sie za pierwszym razem, potem jest juz z gorki. Czuje sie podle i nie umiem przestac ich oszukiwac. :( (ten facet "kochanek" tez jest dobrym facetem, ale go nie kocham)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o koorva
niewierna a gadalas z tamtym by cos zrobic jesli chodzi o seks? Powiedzialas mu co nie gra? Moze bledem jest brak jasnych komunikatow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenkamama
ja tez nie rozumiem tekstow jak kochasz to nie zdradzasz ja np. kocham dwoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są monogamiści i poligamiści i nic na to nie poradzisz, dopiero poważnie zaczniesz myśleć leżac w trumnie po hiv, czy warto było tak głupim być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenkamama
o matko ale porownanie w zyciu sa rozne sytuacje rozne zdarzenia i nie ma co kogo oceniac poki sie samemu nie zostanie postawionm w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewierna partnerka
W seksie jest nam nudno, po prostu mnie do niego nie ciagnie. Nie ma takiej namietnosci jak z tym drugim, tylko wiecej techniki, to chyba bardziej zalezy od temperamentu i watpie czy rozmowy pomoga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o koorva
z doswiadczenia powiem tak - jesli w zwiazku zaczyna seks nawalac to predzej czy pozniej wszystko bedzie do dupy i zaczną sie wlasnie zdrady i inne wiec lepiej z gory to przerwac. Nie rob facetowi złudzen zostaw go niech znajdzie sobie kobiete z ktorą sie dogada. Ty mozesz nadal spotykac sie z tym drugim dla seksu i ogolnej satysfakcji. Łatwiej bedzie zapomniec ci o tym w ktorym ulokowalas uczucia. Nie widze innego wyjscia z tej sytuacji. Nie potrzebnie go ranisz to tak jak pies ogrodnika sama nie chcesz ale drugiemu nie dasz. Zostaw go niech sobie znajdzie kogos ty tez trafisz na fajnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×