Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CIEKAW-SKA P

CO CHLOPY ROBIA PODCZAS WIECZORU KAWALERSKIEGO??

Polecane posty

Gość chuye
taki tam a nie szkoda Ci jak pomyślisz, że Twoja kobieta Cię kocha i wierzy że jesteś tylko dla niej, wierny, nie chodzi tu o zamykaanie w złotej klatce tylko o uczucia, które wiążą, nie czujesz tego, że ją ranisz nawet kiedy ona nie wie o Twoich zdradach?? poniżasz ją i kpisz z jej uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"taki tam jeden\" i ona ciebie też na niczym nei złapała jak piszesz - więc zgodnei z ta logika ty tez jesteś wierny i właśnie zaprzeczyłeś swojej teorii że faceci sa neiwierni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam jeden nie stąd
o właśnie! to nas różni od kobiet! nie filozofujemy kocham żonę, szanuję ją a seks pozamałżeński nie łączy się z uczuciem do innej! w życiu nie olałbym jej, w życiu nie zostawił rodziny. Może i to niemoralne, ale nie wszyscy są i muszą być idealni. Zapewniam, że nie zdradzam notorycznie i na każdym kroku. Mam za sobą tylko dwa kawalerskie :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam jeden nie stąd
Walenty można i tak powiedzieć :) wszyscy jesteśmy wierni, dopóki się nas za rękę nie złapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam jeden nie stąd
he he he... jeden panieński i nie swój a siostry no i mieliśmy (faceci) szpiega "w środku" :P, ale one się akurat grzecznie bawiły. Wypiły, zjadły i poległy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuye
no cholera ja tego nie rozumiem! po prostu macie inne wartości niż kobiety, to musi wynikać z ewolucji:O nie ma u Was czegoś takiego jak u kobiety, związek to świętość, nie wyobrażam sobie żeby facet mnie kochał, ale walił po rogach inne. po prostu dla was seks to rozładowanie napięcia, u kobiet seks łączy się z uczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety zdradzają tak samo ...
... często, nie ma co się łudzić. w końcu z kimś te zdrady są, faceci nie pieprzą się z innymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuye
a kto tu napisał, ze faceci pieprzą się z innymi facetami ????!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam jeden nie stąd
Powiem tak, wątpię by moja zdradzała, bo ona ma mało czasu dla siebie (mamy czwórkę dzieci). Ten czas, który ma przeznacza dla siebie u kosmetyczek i na tego typu udziwnienia zupełnie jej niepotrzebne, bo trzyma się świetnie (geny łaskawe). A jeżeli zdradza to dopóki się nie dowiem to dla mnie jest "czysta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety zdradzają tak samo ...
i o to chodzi: dla nas seks to jak zaspokojenie głodu. nie ma w tym żadnych głębokich uczuć, emocjonalnie nie różni się on dla nas niczym od spożycia hamburgera. to kobiety sobie dorabiają całą filozofię, nie wiem po co. wiadomo, że zdradzamy się nawzajem ile wlezie, więc po co się oszukiwać? ale oszukujemy się od tysięcy lat, więc może jest w tym jakiś cel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze roznica polega na tylko na jednym - mezczyzni duzo mowia o swoich zdobyczach - bo to dodaje im poczucia meskosci, kobiety zaprzeczaja zeby nei czuc sie latwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam jeden nie stąd
zresztą ludzie... o co nam w ogóle chodzi? nie ma sensu się umoralniać czy usprawiedliwiać przed innymi. Każdy z nas ma swoje sumienie, swój sposób na życie (w tym na rozładowanie napięcia seksualnego w inny niż onanizm sposób). Żyjmy i dajmy żyć innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam jeden nie stąd
Walenty właśnie! Bilans wyrównany i wszystko w porządku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuye
po pierwsze kobiety sobie filozofii, to są uczucia, które biorą się skądś same, żadna z nas nie mówi sobie 'pójdę z nim na numerek i w trakcie będę czuć wielką miłość' to nie tak baby są jakie są chłopy z tego co widzę też, więc niech sobie żyje każdy jak chce, racja. ja w każdym bądź razie będę wierzyć w ta wierność jeśli wyda się wiarygodna, co innego robić, wy wiecie swoje my swoje, nigdy si,ę nie poznamy do końca, zbytnio zróżnicowane mechanizmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam jeden nie stąd
ok muszę dokończyć pracę i do wyra iść pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuye
nie wmawiają sobie filozofii,zjadłam słowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam jeden nie stąd
i nie ma co nad tym za dużo myśleć dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuye
dobranoc niewierni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAWALERSKIE..... spotkanie osób płci meskiej w celu rozdziewiczenia jednego osobnika,przed najwazniejszym momentem jego zycia...a mianowicie porzuceniem hulaszczego trybu zycia,odizolowania sie od kumpli porzuceniem rozrywkowego trybu zycia ktore to sprowdzało owego osobnika do powolnej destrukcji.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"prawda jest taka, że większość facetów (prawie wszyscy jakich znam), którzy mają stałe związki małżeńskie czy narzeczeńskie, potrzebują tego co mieli wcześniej . Seks bez uczucia smakuje nam tak samo dobrze jak seks z ukochaną osobą i tyle. Jestem zdania, że wszyscy zdradzamy, ale nie wszyscy mamy na tyle oleju we łbie, żeby uchronić przed tą wiedzą nasze połówki. Proste choć dla pań bolesne \" Boże zmiłuj się nade mną, żebym nie trafiła nigdy na takiego zakłamanego tempaka. Nie dość, że zdradza żonę (która siedzi w domu z 4 dzieci!) to jeszcze wmówił sobie, że wszyscy zdradzają i że to jest norma. Ja Ci powiem, widocznie to jest norma w Twoim środowisku kurwiarzy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sratatatata
chuye i wyszłam z kąpieli maja racje :P tylko skurwysyny i bure kundle pierdola obce suki poza oczami partnerek :P taka jest prawda!nie kazdy facet jest taka kurwa,jest i 10% porzadnych,ale niestety drogie kobiety,zostaje nam 90% pierdolonych skurwysynow!i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam z kąpieli ma rację, biedak wszystkich mierzy swoją własną miarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koorwa jak smiesz skoorwielu nazywac wszystkich mezczyzn psami!Sa tez normalni ,to tak jakby wszystkie kobiety nazwac puszczalskimi sukami!A cierpia kobiety ktore ogladaja sie za metroseksualnymi macho ,mysla ze piekny talerz je nakarmi hahaha!Tylko chuje bez uczuc tak traktuja swoje kobiety,moj partner w zyciu nie zrobilby mi nic takiego i ja mu wierze bo to nie typ niedojebanego psa! Dziwie sie jak inne kobiety moga takie koorvy trzymac pod swoim dachem!:PJa bym bez pardonowo zostawila taka szmate i zrujnowala jej zycie za to ze taka koorva zrujnowala mi uczucia :P :( ! I najlepiej wszystkich okreslac jedna miara!:P Po prostu jest wam glupio kurwiarze ze inni mezczyzni tacy nie sa,ze nie sa instynktalnymi kundelkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y5y5
taki tam jeden nie stąd masz na imię jacek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehe...my na panienski poszlysmy na dyskoteke, faceci poszli wodke pic.....nudzilo im sie to przyszli do nas na dyskoteke, i tak sie polaczyl panienski z kawalerskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat_niedziwiedz
potyliczka ehe...my na panienski poszlysmy na dyskoteke, faceci poszli wodke pic.....nudzilo im sie to przyszli do nas na dyskoteke, i tak sie polaczyl panienski z kawalerskim... przyszli bo sie bali o swoje kobiety czy czasami jedna z duga nie robia złych rzeczy....na tym panienskim:P do pewnej osoby powyzej??? skad ta sattystyka ze 10% to porzadni faceci a 90 to skurwiele...bardzo mnie to zastanawia skad taka wiedza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×