Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie moge spac

Napisala do mnie nowa dziewczyna mego exa i zastanawiam sie

Polecane posty

Gość on 27 ona 20
ona się nie wtrąca,pytają to odpowiada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge spac
Siedzialam cicho.Nie interesowalam sie kim ona jest.Ja mam juz swoje latka wiec chcialam ja ostrzec.Sam fakt,ze on trzyma mnostwo kobiecych numerow w komorce.Duzo esow od bylych dziewczyn.Kazda kochal,mnie oszukiwal.Ktos jej najpierw zaczal pisac esy z sieci aby na niego uwazala,potem napisala do mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadanie to wtracanie sie po prostu uwazam, ze lepiej takich sytuacji unikac i mowic wprost, ze sie nie chce w to mieszac mleko sie juz rozlalo, wiec nie ma nad czym dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksuszarka...no nie zartuj ze wiek nie ma nic do rzeczy :O:O:O.....wiesz jak łatwo w dzisiejszych czasach zmanipulowac 20 letnia dziewczyne....to jest roznica 7 lat...to jest spora roznica...roznice mysleniowe,sygnały werbalne i niewerbalne faceta lat 27 a dziewczyny lat 20 sie strasznie roznia...nie znam facet nic na jego temat nie moge powiedziec ....ale po opisie autorki mozna cos tam wywnioskowac ze facet prowadzi taki a nie inny tryb zycia....mnie juz szkoda tej 20 latki....decyzje i tak podejmie autorka tego topu....moze dobra moze zła..niewiadomo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge spac
On ma pieniadze, ciekawe hobby,latwo moze zmanipulowac.Oni sie pogodza ale przynajmniej ostrzeglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzwiedz - przeczytaj jeszcze raz tamtego posta :D ja mowilam o tym, ze wiek nie ma znaczenia przy czyms innym, niz Ty teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 27 ona 20
wtrącanie sie to jest jakby ona szukała kontaktu żeby ją ostrzec-ona tylko odpowiada. Fakt-że lepiej żeby tego nie robiła,bo ten kolo tego nie puści płazem:o sama sobie robisz krzywdę dziewczyno-od takich ludzi jak najdalej,cholernie potrafią nabruździc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge spac
teraz boje sie ze mi zrobi krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge spac
Jeszcze na glos mi powiedzial:chce abys oddala mi aparat i dam go .....bo ja bardzo kocham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to sa niestety konsekwencje tego odpowiadania na pytania, dlatego jestem taka przeciwniczka czegos takiego facet nie odpusci, bedzie sie mscil, bo po tym aparacie widac, ze jest jeszcze dziecinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksuszarka.....nie wazne juz..co ty powiedziałas co ja powiedziałem:O.....do autorki...mozesz zrobic tak jak powiedziałem ja mozesz zastosowac sie do rady ksuszarki.....albo do rady innej osoby.....ale moze najlepszym rozwiazaniem bedzie wyjazd na jakis wojaz zagraniczny bez dostepu do gg,neta i kom:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge spac
Boje sie wychodzic z domu....moze przesadzilam.Tylko,ze on na serio ja zrani.Szkoda mi jej.I nie mowie tego bo mnie zranil.Jej esy tez ktos pisal aby uwazala.Chodza o nim sluchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge spac
brat niedzwiedz....nie strasz mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge spac
a teraz mi napisal ze przeprasza, ze juz nic nie chce i zyczy mi wszystkiego dobrego cos w to nie wierze,to jakas zemsta bedzie czuje :(ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoen
Ja bym się zbytnio nie mieszała, ale na zadawane przez dziewczynę pytania odpowiadała zgodnie z prawdą. Sama się odzywa, czemu miałabyś nie odpowiedzieć? Z exem nic cię już nie łączy, nie masz obowiązku go kryć, każdy kto zapyta ma prawo uzyskać prawdziwą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×