Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyyyyyyy

jaki mam typ figury ????????

Polecane posty

Gość pomocyyyyyyyyy

nie potrafie ocenic swojego typu figury .... jestem niska(155) i mam szerokie biodra (ok 90cm) oraz dosyc szerokie ramiona mniej wiecej takie jak biodra talia jest widoczna ale nie jest to talia osy (ok65) nogi do wzrostu sa proporcjonalne ... ale reszta przy takim niskim wzroscie nie wyglada najlepiej;////// do tego drobniutka buzia dodam ze waze ok 50 kg ... waga wacha mi sie od 49-51 bardzo Was prosze o pomoc nie wiem jak powinnam sie ubierac bo nie wiem jaki to jest typ figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyyyyy
wiem ze sa inne tematy ... ale ja nie optrafie stwierdzic podalam wymiary czasem wydaje mi sie ze calkiem niezle wygladam a czasem ze nic nie jest proporcjonalne wiem nie umiem ocenic biodra bylyby ok ale chyba nie do tego wzrostu ? do ramion sa proporcjonalne.. wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyyyyy
pomozcie nie potrafe ocenic czy moje biodra sa proporcjonalne .... do ramion owszem... ale czy do wzrostu ???? chyba nie bardzoooo ... ogolnie samo cialo jest w miare proporcjonalne nie biorac oczywiscie pod uwage wzrostu ... (nogi, tulow,biodra, ramiona) ale za to.. niski wzrost i drobna buzia no i maly biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyyyyy
niechcacy wyslalalam 2 odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jesteś kolumną :) pasują do Ciebie okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie. Gdy twoje ramiona są zbyt szerokie możesz to wrażenia zniwelować bluzkami z wydłużonymi rękawami sięgającymi aż do połowy dłoni. Pomogą ci w tym również lejące się rękawy w pionowe pasy, albo z pionowymi rozcięciami. Niekorzystne będą natomiast krótkie rękawki, na poduszkach i z bufkami. Dziewczyny o rozbudowanych barkach powinny unikać dekoltów kwadratowych (karo) oraz tzw. hiszpańskich, zwanych też \"a la Carmen\". Oba mocno eksponują ramiona, powodując, że wydają się jeszcze szersze niż w rzeczywistości. Jeśli chcesz się wydłużyć i wyszczuplić to Trzymaj pion! Wszelkie poziome linie pogrubiają i skracają. Oczywiście nie mówimy tu o drobnych prążkach na bluzce, tylko o wyraźnych pasach. Staraj się więc unikać szerokich pasków w talii (na niskich osobach kończą się pod biustem, co kompletnie zaburza proporcje) oraz ciuchów w poprzeczne pasy. Nie podwijaj nogawek spodni, nie noś rybaczek i biodrówek - takie spodnie tworzą poziome linie (mankiet, krawędź nogawki) w szerokich miejscach ciała, niepotrzebnie je podkreślając, a w konsekwencji skracając i pogrubiając figurę. Staraj się \"przedłużać\" sylwetkę tworząc na niej pionowe pasy kolorystyczne. Na przykład noś wąskie sukienki bez zaznaczonej talii (albo z wąziutkim paseczkiem), kombinezony z długimi spodniami, płaszczyki z pionowymi zaszewkami, sukienki odcinane pod biustem czy rajstopy w kolorze butów. Buty No właśnie. Buty. Jeśli chcesz się wydłużyć i wyszczuplić, to niestety, musisz się zaprzyjaźnić z wysokimi obcasami. Jeśli miałabyś nosić je na co dzień, to najnowsze trendy bardzo sprzyjają wygodzie! Supermodne są teraz masywne, stabilne obcasy - słupki, w których można przechodzić cały dzień! Kozaki również możesz nosić. Staraj się wybierać wąskie, niezbyt masywne, żeby nie pogrubiały nóg. Dobierz do nich spódnicę przed kolano - taka długość (i mini, jeśli masz zgrabne nogi) jest dla Ciebie najlepsza. Baby Doll Zrób atut z drobnej sylwetki i zabaw się modnym stylem \"baby doll\". Dla Ciebie są tuniki i małe sukieneczki, odcinane pod biustem, króciutkie, noszone do zabawnych, kolorowych butów na niebotycznych obcasach. Takie tuniki możesz nosić do spodni rurek lub legginsów (wybierz długie do kostek lub dłuższe, chowające się w butach). Nie daj się jednak namówić na getry! Nie przesadź też ze słodyczą. Do takiego stylu ubrań uczesz się prosto, gładko, najlepiej w koński ogon, który ładnie wysmukli szyję i całą sylwetkę. Kolorowe gumki i kokardy zostaw dla naprawdę małych dziewczynek, bo będziesz wyglądać infantylnie i niepoważnie. Biżuteria Noś wszystko, co nie jest zbyt duże: drobne, długie korale, małe kolczyki i pierścionki, wąskie bransoletki. Duże kule i kamienie zdominują Twój tułów, podobnie jak szerokie bransoletki skrócą i pogrubią ręce. Wzory i kolory Tak, jak już powiedziałyśmy, szerokie pasy odpadają, podobnie jak krata i duże wzory (np, graficzne, kwiatowe itp.), które Cię przytłoczą. Postaw na gładkie tkaniny lub ozdobione bardzo drobnym wzorkiem. Baw się kolorami. W sam raz dla Ciebie będą supermodne zestawy monochromatyczne, czyli jeden kolor od stóp do głów, a przynajmniej częściowo - np. bluzka i spódnica w jednym kolorze plus rajstopy i buty w drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyyyyy
dziekuje, tylko wlasnie nie wiedzialam ... jezeli wyszczuple optycznie ramiona to biodra nie wydadza sie jeszcze szersze?? bo sa takiej samej szerokosci mniej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyyyyyyyyy
poszukalam troche w internecie o "kolumnie" ale tam pisze ze to wysoka osoba... a ja jestem niziutka... nawet nie sredniego wzrostu .... i ze dlugie nogi ... ja mam raczej proporcjonalne i ze to sa ladne preopocje(figura modelki) u mnie niestety inaczej to wyglada... przy wzroscie 170 bylyby to ladne proporcje ale przy 150 wyglada nieciekawie wiec nie jestem pewna czy to ten typ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do liczenia typu figury nie wlicza się wzrostu, są więc jabłka i jabłuszka, cegły i cegiełki, kolumny i kolumienki :) Jeśli chodzi o ramiona, podałam Ci też pomysły na wyszczuplenie bioder :) żeby będąc szczuplejszymi wciąz pozostawały proporcjonlane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrolinka
A jaa?? mam duży biust 80C średnie wcięcie w talii 72cm średnie biodra 94cm średnio krępe uda Dodam że mam 169cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka kolumna przy 65 cm pasie
raczej klepsydra, nie dolujcie dziewczyny meska sylwetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maludddddddddddda
A ja? Biust 92cm Talia 58cm Biodra 90cm Wzrost 170cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×