Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaioletta

Tylko dla dziwczyn -pytanie ...

Polecane posty

Od paru dni mam okres, i wraz z , niepotrezbna krwia , ktora w ten sposob jes wyrzucana z naszego organizmu, leca mi takie dziwne grodki ;/ jakby ze scianek cos mi odpadalo , takie nie wiem no jak to okreclic takie wlukna, srawki niemile ... zasytanawia mnie to bo nigdy tak nie mialam ;/ Czy ktoras z was spotkala sie z czyms takim ? Czy powinnam siemartwic i wybrac do ginekologa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest normalna sprawa
nie przejmuj się okres to nie tylko krew,każda kobieta to wie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tu i tam
:D dziewczyno nie masz sie czym martwic, ja mam tak przy kazdym okresie...to sa skrzepy, gesty sluz z krwia, naprawde normalne zjawisko zdrowas jak ryba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, uspokoilyscie mnie, a czy to, ze przed okresem mialam taki, nieprzyjemny zapach sluzu ? taki niemily bleee i to dosc intensywny, to zjawisko to juz kopmletnie mnie niepokoi, bo to raczej nie wyglada na normalne ;/ i taki gesty byl pelen grudek - tak mialam dlugo, dlugo przed okresem,mialyscie tak ? az mi sie odechciewalo przyjemnosci z chlopakiem bo sie wstydzilam wiec nie pozwalam mu sie tam dotykac, ani nic z tych rzeczy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tu i tam
hmmmm ja w sluzie grudek nigdy nie mialam, roznej konsystencji bywał to tak, ale jak te 'grydki' sa ze sluzu, to mysle, ze to nic zlego hmmm nie wiem, moze inne tak mialy a na wszelki wypadek idz do gina, uspokoisz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może czas się wybrać do ginekologa. zbada cie a przy okazji możesz popytać o pewne sprawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×