Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Franky

Kalosze, kaloszki.

Polecane posty

Witam was dziewczyny! Zastanawiam się na kupnem kaloszy. Wypatrzyłam fajny, czarno biały model na Allegro. Właściwie potrzebne są mi tylko na jesienne spacery po lesie, na letnie ulewy nad jeziorkiem itp. Czyli tzw. mokre okazje:) Ale może mogłabym je założyć np. do spodni rurek? Wyjść na miasto? Co sądzicie o takim zastosowaniu tych butków. Czy nadają sie na co dzień, a nie tylko na deszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _diablica_
Jeszcze do obory się nadają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie kalosze moglabym ubrac tylko do lasu, nigdzie indziej bym w nich nie wyszla, nie sa ani ladne ani modne i raczej nie pasuja do fajnych ciuchow, ale oczywiscie to kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalosze na miasto? nie moj styl. bylam sklonna kupic kalosze jak bylam nad morzem na wycieczce i akurat padal deszcz a ja w klapeczkach bylam to tak, ale zeby tak an codzien to jakos sobie tego nie wyobrazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za opinie ;) Faktycznie warto miec kalosze w szafie na takie pogodowe wypadki tak więc się zdecyduje. A z tym wyjściem na miasto to...pomyślimy :P PS: masz racje, do obory się nadają w końcu tam panuja ekstremalne warunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalooosze
czemu nie chcecie nas na miasto zakładać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście kalosz preferuje tylko na spacery po lesie, łąkach po deszczu. Wtedy są praktyczne. Natomiast na miasto nie założyłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×