Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minga23

niech mnie ktos pocieszy,przytuli

Polecane posty

Gość minga23

jest moim przyjacielem,,rozstał sie z dziewczyna..potem dawal wyrazne sygnaly ze mam szanse na cos,zakochalam sie chociaz zakochuje sie bardzo rzadko..napisalam mu przed wyjazdem wiadomosc.nie odpisał:(a wiem ze był na necie,,ma tylko w opisie przytul:(:(Boze jak ja go kocham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jednak
wrócił do byłej albo rozmysla o tym. Dawno się rozstali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minga23
nie,nie wrocił:(tego jestem pewna:(Boze dal mi nadzieje,nie wymyslilam sobie tego:(:(w zyciu tak bardzo nikogo nie kochalam:(zle mi..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
moze jeszcze nie wrocil z tego wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jednak
niczego pewnym być nie można na 100% oprócz śmierci. Jak rozeszli się niedawno to może jeszcze uczucia w nim się tlą do niej i nie chce wchodzić w kolejny związek. To wszystko tez zalezy od tego kto odszedl i dlaczego. A może sam nie wie czego chce. Ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Może źle zinerpretowałaś te sygnały? Może chciał tylko pocieszenia, jak Ty teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minga23
nie,on zaczyna jej nienawidziec...nie chce mu dac z tego co widze spokoju..hmm wiem ze byl na necie,hmm smutno mi:(gdy on mnie kochal ja przegapilam jego uczucie,potem byl ze swoja rozstali sie w czerwcu z powodu jej nadmiernej zazdrosci:(Boze jak ja strace przyjaciela to niewiem:(dzis wiem,ze go kocham:(tak bardzo bardzo mocno:( dawal mi wyrazne sygnaly,nic sobie nie ubzduralam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minga23
niech ktos pomoze mi o nim zapomniec byle szybko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jednak
Kochana nie rob nic na sile . Jesli on wie co do niego czujesz to czekaj na jego krok. Moze facet potrzebuje czasu. A zapomniec natychmiast to sama wiesz , ze sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×