Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tikitikitaa

CZY MOZNA W CIAZY DEPILOWAC OKOLICE SUTKÓW?

Polecane posty

Gość tikitikitaa

cgciala bym penseta usunac sobie ciemne wloski dookola brodawek chce sie upewnic,ze mozna spokojnie to zrobic?nie ma to chyba jakiegos wplywu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikitikitaa
mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
a miałaś je tez przed ciaza czy to skutek ciazy ???? bo jak skutek ciazy to nic nie rób, po porodzie hormony ci sie unormuja i same znikna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Buhahahahahahahahahahahaha. Idiotka. Boisz się, że przez dziurkę po cebulce poronisz? A mówią, że mamy XXI wiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
wiesz co oblech akurat mozna nie powinno sie pobudzać brodawek i okresie ciąży ponieważ ich stymulacja może doprowadzić do wcześniejszego porodu, więc jak nie wiesz to się nie wypowiadaj, a i nie obnażaj i wyzywaj od idiotek naprawdę bo to tylko i wyłącznie świadczy o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj co innego
stymulacja brodawek a co innego ogolenie kilku wloskow wokol nich:o ludzie litosci wez zwykla maszynke i delikatnie ogol wloski nic sie nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak baba stoi pod
prysznicem to piersi nie dotyka myjac je..joj lecz sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2345678
wcale nie takie głupie, jakos je trzeba trzymac zeby ogolic no nie, ja akutar unikam masazu piersi w ciazy tylko delikatnie myje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivka
ludzie nikt tutaj nie mowi 1.o stymulacji brodawek 2.ani tym bardziej o masazu piersi czytajcie uwaznie pytanie autorki pytala czy moze ogolic sobie kilka wloskow odpowiadam mozesz matko swieta co za ciemnogrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że można. Przesada z tą stymulacją brodawek, może i to wywołuje skurcze, ale chyba wówczas jak poród i tak ma się sam z siebie zacząć. Ja to próbowałam wszystkiego i nic nie pomogło. Ani seks, ani stymulacja brodawek (zresztą jakbyście poczytały, to tu nie chodzi o jakieś tam smyrnięcie, tylko kilkugodzinne molestowanie ich)... Ani worek oksytocyny wlany dożylnie - poród się nie miał zacząć i się nie zaczął. A potem nagle sam z siebie wystartował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×