Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tabakieraaa

pytanie do facetów!

Polecane posty

jak jest?:P ja nie wiem czy dobrze nazwami mowie ale jesli napatsnik jednej druzyny jest blizej bramki przeciwnej druzyny niz obronca z tej druzyny to wtedy jest spalony tak mi kolega tlumaczyl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabakieraaa
to może dla wyrównania napisze sowje wady?:D m.in: * na początku znajomości jestem bardzo bardzo nieśmiała i trudno sie otwieram (nie chodzi mi tu o 'otwieranie' nóg); *uwielbiam zakupy * jak kogos dobrze poznam, moge gadac i gadać:D * czasami jestem wredna suką:D Nie łowie ryb, nie gram w piłkę, ale za to tańcze taniec brzucha, naleze do klubu zaglowego, grałam przez pięc lat w siatkówke, uwielbiam ksiazki, uwielbiam muzyke, jeszcze w liceum pisałam do gazet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spalony - jak taki gostek z poza boiska gwizdnie to wtedy można sobie zapalić fajkę na meczu to taka tradycja piłkarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabakieraaa
madchen - przeciez napisałam ze jestem jak wiekszosc kobiet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jakbym o sobie czytala, prawie wszystko sie zgadza:P tez mam problem na poczatku znajomosci bo jestem niesmiala, ale jak juz kgos blizej poznam to geba mi sie nie zamyka, bo dla mnie bez gadania to jak za kare:o tez jestem wredna suka, gralam w siatkowke 6lat, ksiazki tez lubie czytac:) a bedac w gimnazjum przez 3 lata prowadzilam gazetke szkolna, moze to nic w porownaniu z gazetami normalnymi ale zawsze cos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabakieraaa
i jeszcze jedno madchen - jestes bardzo podobna do mojej starszej siostry:)...eh nie lubie jej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spalony następuje w momencie zagrania piłki przez współpartnera do zawodnika znajdującego się bliżej linii bramkowej przeciwników niż przedostatni przeciwnik i biorącego aktywny udział w grze. Zawodnik, który w momencie zagrania piłki przez współpartnera, przebywa na pozycji spalonej i według opinii sędziego, bierze aktywny udział w grze poprzez: odnoszenie korzyści z przebywania na tej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia252
tez tak mam najpierw jestem niesmiala po jakims czasie dopiero sie otwieram :/ moze faceci sa niecierpliwi i zanim sie otworzymy to wydajemy im sie nudne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabakieraaa
Opisać swoje zwiazki? A wiec w liceum zawsze chodziłam z najpopularniejszymi, najprzystojniejszymi i najwiekszymi debilami w szkole, zeby czuc sie atrakcyjniejszą (byłam wtedy baaaardzo zakompleksiona)...tamte zwiazki nie miały szansy przetrwac, to jasne Na pierwszym roku studiów poznałam, wydawało mi sie cudownego męzczyzne, byłam w nim zakochana po uszy, wydawało mi sie ze on tez, ale sie pomyliłam, bo on za moimi plecami spotykał sie z każdą napotkaną dziewczyną Potem byly platoniczna miłostka, skończyła sie szybko bo facet wyjechał...do swojej dziewczyny do USA, o której nawet nie miałam pojecia:O dalej pisac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabakieraaa
Madchen...moze...spotkanie?:D:D zartuje, mimo że kobiety sa ładniejsze i piekniejsze i w ogóle naj, to jednak wole facetów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
No widzisz fajna dziewczyno spalonego masz opanowanego w 70 %. Napastnik musi mieć przed sobą dwóch zawodników (obojętnie czy bramkarza i obrońcę czy dwóch obrońców) lub jednego przed a drugiego na równi z sobą. I liczy się moment podania, a nie kiedy napastnik dotknie piłkę. Podsumowując: ponad 90% nie łapie niestety :P Koniec OT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ze moment podania, bo ten do ktorego pilka ejst podawana nie moze stac blizej bramki niz zawodnik z przeciwnej druzyny:P co ty mi kochanie tlumaczysz:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia252
tabakiera moze przyciagasz nienormalnych facetow, tez dziwnych spotkalam na swojej drodze jeden z ktorym kiedys sie spotykalam powiedzial mi ze jestem dziwna bo za nim nie latam tylko on za mna a takie cos mu sie nigdy nie przytrafilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabakieraaa
piate koło - no dzięki, ciekawe jest moje spieprzone życie uczuciowe?:D A iwec zostal jeszcze jeden przypadek...spotykalismy sie i myślałam że to Ten Jedyny, byłam taka szczesliwa, gdy mi powiedzial ze sie mną znudził:O Chociaz złamał mi serce i odbudowa jego zlamala mi kupe czasu, to zostałwił mi cudowne wspomnienia..no, to tak w skrócie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolał bym żyć w niewiedzy poco ja klikałem na ten twój link ze zdjęciem :( tabakieraaa bądź sobie sama zajmij się czymś fajnym a jak się pojawi ktoś na horyzoncie to niech się postara a jak mu się uda to się nie znudzi tak szybko Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×