Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tabakieraaa

pytanie do facetów!

Polecane posty

Gość tabakieraaa

Co czyni wasze dziewczyny tymi jedynymi i niepowtarzalnymi?? Jestem inteligentna, wyksztalcona, ładna, mam poczucie humoru i swoje hobby...a jednak po jakiś czasie zawsze sie im znudzam, raz jeden odwazniejszy nawet powiedział mi, ze zrywa ze mną bo juz mu sie troche znudziłam:O co ze mną nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Nic, wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekkkkkk
jakie masz mniemanie o sobie...ladna inteligenta...jaka pewna siebie...........;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasnie jestes zbyt pewna siebie moze poza tym ze jestes ladna, nie masz nic innego do zaoferowania? moze nudna jestes? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabakieraaa
przynajmniej nie fałszywie skromna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nikt nie mowi o jakiejs falszywej skromnosci;) ale jesli jestes zbyt do przodu, uwazasz ze jaka to ty zajebista nie ejstes, itp, to sie nie dziw, chociaz nie mowie ze taka akurat jestes ale po opisie to wnioskuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabakieraaa
To, ze uwazam ze jestem ładna i inteligentna to nie znaczy ze zbyt pewna siebie. Bo nie jestem, jestem dość nieśmiała, ale to nie przeszkadza w tym, aby wiedziec ze ma sie wady i zalety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabakieraaa
to źle wnioskujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sio!:P ja nie lubie takich panienek co mysla jakie to zajebiste nie sa tyle wywnioskowalam po opisie a jesli autorka taka nie ejst to lepiej dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabakieraaa
jestem normalną dziewczyną jakich wiele:P Z tym, ze wiekszosc z nich jest w parach, są zamezne albo juz oczekują dzieci...Coś przestaje wierzyc że 'kazdy znajdzie w koncu swoją drugą połówkę':P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabakieraaa
madchen, ale ja wcale nie sądze ze jestem zajebista:O Uważasz sie za ładną? Jesli powiesz tak, to bedzie to znaczyło że jestes pustą panienką, która sie uwielbia (tak by wynikało przynajmniej z Twoich wypowiedzi); jesli powiesz nie, to bedzie oczywiste ze kłamałaś, bo w przeciwnym razie nie dawałabyś tu zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet83
inteligencja i wykształcenie to nie wszystko trzeba tez potrafić zainteresować swoja osoba faceta. Musi on czuć przez cały czas ze nie marnuje z tobą czasu, nawiazac wspólny jezyk, znaleźć wspólne zainteresowania czuć się akceptowanym pod każdym względem i oczywiście musisz mieć to coś i musi być tzw. magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ale sama zobacz jak to brzmi, jestem taka, taka i taka gdybys napisala ze jestes normalna dziewczyna, to inaczej bym tez pomyslala;) rozumiesz? przepraszam, widocznie zle wywnioskowalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygmund
jak się im "znudzasz", to już wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto myśl rozsądnie
to że uważasz siebie za ładną i inteligentną może byc Twoim subiektywnym odczuciem, skoro ktoś się Tobą nudzi to widocznie ani uroda ani inteligencja ich przy Tobie nie zatrzymuję ale istnieje też opcja że przyciągasz szczególny typ faceta, który leci tylko na urodę i ma już taki feler że szybko nudzi się zdobyczą bo ciągle wypatruje nowej, ladniejszej.... wtedy nic dziwnego że ciągle ktoś Cię zostawia samą a koleżanki są w stałych związkach lub wychodzą za mąż.... wiesz są takie trwałe pary: np blachara i kark i jakoś tak juz jest w naturze że te typy wzajemnie się przyciagają i wzajemnie się uzupełniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubisz łowić ryby ?? jak nie to lipa odpadniesz już u 15 % samców brak zainteresowania piłką nożną 30 % Cię skreśli itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto myśl rozsądnie
piąte koło....a to ciekawostka, mój facet ani nie lubi łowic ryb (bo kto by tą paskudną przynętę na haczyk zakładał i kto by potem tą rybę z haczyka zdjął) ani nie lubi piłki nożnej..... czyżby był gejem ? raczej nie, po prostu bardziej go interesuje windsufing i narty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Doopa jasiu. Brak zainteresowania piłką nożną to plus. To granica, której pannica nie przekracza i dzięki temu można od siebie chociaż na chwilkę odpocząć. Poza tym głupio tłumaczyć zasady, których i tak nie zrozumiecie. Pojęcie spalonego nie łapie chyba 95% kobiet :classic_cool: Czipsami też żal się dzielić zwami, bo zawsze zjadacie ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabakieraaa
Dobra, jestem brzydka, gruba, po zawodówie, oglądam non stop MTV..lepiej? Już mi wszystko z nosa odleciało?:O Ludzie, przestancie z tym całym przedstawieniem. Nie wiem czemu, ale osoby, które wiedzą jakie mają wady i zalety uwaza sie za zarozumiałe...przeciez to chore:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem o co chodzi ze spalonym, i tu cie mam:P:D dobra kochana, przepraszam, no ile razy mam to powtarzac?:P tyle iz to tak napisalas jakbys niewiadomo jak zajebista byla tak naprawde to nic szczegolnego ze jestes wyksztlaccona i tak dalej, bo prawie kazda taka ejst;) po prostu moze nie trafiasz w gust facetow ktorzy ci sie podobaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto myśl rozsądnie :O to były tylko przykłady dwoje ludzi musi coś łączyć jak monie pierwsze zauroczenie też nie oglądam piłki nożnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto myśl rozsądnie
to jak to jest z tym spalonym ? pytam z prawdziwej ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×