Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lonely p

jaki kocyk dla noworodka

Polecane posty

Gość gość
Nie rozumiem oszczędności w tej kwestii, kocyk dla niemowlaka szyty w Chinach i 100% poliester, cena adekwatna do jakości :P Dostałam taki w prezencie po 2 praniach z wskazaniami wg. metki wygląda jak szmata i jest zmechacony . Lepiej kupić droższy i zwrócić uwagę na jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla noworodka najlepszy jest milusi w dotyku, żeby maluszkowi dobrze się spało i odpoczywało. Fajny wybór kocyków jest w sklepie online ekomaluch.pl, a do końca tygodnia jest -10% rabatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam kocyki ze strony www.mibebe.com.pl oraz https://www.facebook.com/mibebe.sklep zamówiłam kocyk dla swojego synka, wybrałam z jakich chcę materiałów i rozmiar i w ciągu kilku dni kocyk był już u mnie :) piękny, milutki i najważniejsze z bardzo dobrych tkanin, mają nawet certyfikat, że tkaniny nie są szkodliwe dla maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamia89
Uwielbiam kocyki ze stronki: https://4kidspoint.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=kocyk&submit_search= Moja Zosia taki ma, siostrze kupiłam niedawno na nowieckę. Są niesamowicie przyjemne dla maluszków, dobrze pełnią funkcę termoregulacyjną, dzieci sie w nich nie pocą, sa cieplutkie i te sliczne motywy i kolory ach:) są poprostu do zjedzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie na allegro pojawił się znów kocyk dziecięcy w naprawdę swietnej cenie podsyłam link http://allegro.pl/kocyk-dzieciecy-dwustronny-na-mikolaja-okazja-prom-i4816864930.html Jesli ktoś się zastanawia to ostatni kupiłam go i jest świetny fakt zapłaciłem wtedy więcej bo kosztował 29 zł + przesyłka 13 ale dzisiaj wystawili go naprawę w niskiej cenie a jakość jest świetna Piszcie jak kupicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak szukacie więcej produktów to są tutaj www.kikiforkids.pl Firma kiki. Nie ma cen ale można zadzwonić bo sprzedają w hurcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne są takie z bawełną po jednej stronie i mięciutkim polarkiem po drugiej stronie, dostałam ze Szwecji firmy Loolyby, ale widzę, że jest już i w Polsce www.loolyby.com Polecam! Jakość jak na Skandynawię przystało, jest super! Na listopad wybrałabym ten z ociepleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym kupiła taki ciutkę grubszy, ale nie tak bardzo, kupiłam ostatnio cieplejsze z kocyków firmy Loolyby (nazywają je chyba kołderki, ale kołderką to to nie jest w zasadzie). Są super, bo nie takie sztywne i grube, tylko takie z bardzo delikatnym mięciusim ociepleniem w środku. Nam się sprawdza rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym kupiła taki ciutkę grubszy, ale nie tak bardzo, kupiłam ostatnio cieplejsze z kocyków firmy Loolyby (nazywają je chyba kołderki, ale kołderką to to nie jest w zasadzie). Są super, bo nie takie sztywne i grube, tylko takie z bardzo delikatnym mięciusim ociepleniem w środku. Nam się sprawdza rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allinside.pl można znaleźć bardzo fajne kocyki w sam raz dla noworodków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne żeby kocyk był z wysokiej jakości materiałów i posiadał najlepiej certyfikat Oeko-Tex. Ja kupiłam piękny różowy kocyk dla mojej córeczki na caramelli, zastanawiam się też nad becikiem. Co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside.pl można znaleźć bardzo ładne kocyki ;) Są mięciutkie i jakość serio jest super, a patrząc na cenę jest to najlepsze rozwiązanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu synkowi uszylam rozek z bawelnianych materialow , teraz jestem w ciazy i juz zamowilam material , tym razem bedzie cienszy bo mam termin na sierpien Nie jest to jakas wielka filozofia , a satysfakcja ze sie samemu zrobila pozostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam kocyki Minky oraz LaMillou. Zakupiliśmy je dla swoich maluszków i po dwóch latach jestesmy mega zadowoleni. Wysoka cena, ale idzie z równie wysoką jakością. http://idealprezent.pl/index.php?p=1_12&nid=20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, najgorzej to kupić kocyk z minky za 40 czy 60 zł, który jest tak słabej jakości, że po 2 praniach nie nadaje się do używania. I trzeba kupić wtedy kolejny. Lepiej kupić droższy i dłużej mieć porządną rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze i do tego prześliczne są kocyki dzianinowe, o czym świadczy fakt, że dawniej tylko takie kocyki (i ubranka) robiono dla niemowląt. Kupiłam ostatnio taki kocyk na www.puripuri.pl (największy wybór mają) dla mojej siostrzenicy, babcia i ciocie zachwycały się jakością, a niunieczka otulona nim wygląda prześlicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy kocyk z babyono i jest prześliczny! Ma piękne intensywne kolory i jest ciepły. Nasze słoneczko wygląda w nim cudownie. I dodatkowo nie kosztują aż tak wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadeta277
W sklepie na tej stronie https://lespetits.pl/ mają prześliczne kocyki. Kupowałam tam kocyk muślinowy Poofi dla mojej chrześnicy. Jest naprawdę świetny. Polecam tam zajrzeć. Jest tam naprawdę duży wybór nie tylko kocyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemowlę, które jeszcze niezbyt dobrze zna otaczający je świat, najbezpieczniej czuje się w ramionach mamy. Jej zapach, ciepło matczynego dotyku sprawiają, że dziecko jest spokojne. W zapewnieniu takiego komfortu, zwłaszcza jeśli chodzi o sen, pomóc mogą odpowiednie warunki, zbliżone do tych, które maluch poznał poprzez kontakt z matką. Kocyki dla niemowląt muszą zatem odpowiednio otulać dziecko podczas snu. Cudownie miękki materiał minky sprawia, że maleństwo „zatapia się” w kocyku. Dzięki swojej plastyczności, tkanina świetnie przylega do ciała, zapewniając maksimum bezpieczeństwa. Dziecko odczuwa przyjemne ciepło. Takie kocyki kupicie tu http://szafa-olafa.pl/kocyki-dla-niemowlat/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli któraś z Pań jest zainteresowana kocykiem ręcznie robionym na drutach z akrylu zapraszam na ogłoszenie u góry na olx. Zrobiony jest jeden ale w razie potrzeby w ciągu dwóch tyg jestem w stanie zrobić kolejne w róznych kolorach z emblematami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci kocyki z Fluffy Colours, super mięciutkie a wzory są urocze. Ja kupiłam dwa dla mojego synka i on je też bardzo lubi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kocyki dzianinowe i te z minky albo dwustronne - z misiem i dzianinka po drugiej stronie rewelacja, tutaj jest fajny wybor: http://www.studiobarw.com/kocyki.html ogolnie nie warto oszczedzac, te z misia sa naprawde cieplutkie i mile w dotyku, nie mechaca sie. dla malucha wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×