Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cztery łapy i pies kudłaty

Sklep zoologiczny bez zwierzaków.

Polecane posty

Gość cztery łapy i pies kudłaty

Witam serdecznie, Myśłałam o otwarciu sklepu zoologicznego ale bez zwierzaków. Typowo z karmami, gryzakami, szczotkami itp. Mam dużą wiedze na temat psów-gorzej z resztą a le sie doszkolę-nie ma problemu. Czy ktos w Was prowadzi taki sklep?Lub ma pojecie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzi prowo
super pomysl- na poczatek ogormny plus ze bez zwierzat, j bym kupowala wlasnie u ciebie , jakbym milala do wyboru 1 ze zwierzetami i drugi o tej samej oferxie ale bez, to bym wybrala ten bez, mysle ze to moze sie udac, tylko wiedza, wiedza i wiedza bo z tym to katastrofa w polskich zoo kazdy kto zna sie troche na zw to przyzna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery łapy i pies kudłaty
Nie chcialabym miec zwierzatek, żywych bo nie mogłabym patrzeć jak one tak w tych klatkach pozamykane siedzą:( Jak myslicie ile kasy by trzeba było na rozruch=myslicie ze 20 tysiecy starczy?pytam z ciekawosci-chcialabym poznac Wasza opinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhtp
wątpię by 20tysięcy Ci starczyło... po pierwsze lokal i dostowanie go do potrzeb, kasa,półki itd a potem towar a przecież wiadomo że rzeczy dla zwierzątek niemało kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery łapy i peis kudłaty
towar nie jest drogi;) wierz mi-jak widze w kakadu Purine Pro Plan za 248zł worek to mi szczeka opada(ja nie mam dzialalnosci a kupuje za 149zł)-ponizej ceny hurtowej. mysle, że by wypadalo miec z 20 rodzajow karm-to około 3 tysiecy...(mowie o workach 15 kg)reszta mysle, że na towar 10-15 tysiecy. Myslalam takze o dowozie karm pod domek:) Lokal itd-remoncik to juz by mi znajomy zrobił po kosztach;) nie wiem tylko jak z sanepidem. Lokalu szukałabym juz półkami, na karmy wystarczy tylko spory kawałek podłogi:) czy jestem zbytnia optymistka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery łapy i pies kudłaty
ach no i gaga;) kasy na pocztek nie potrzebuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery łapy i pies kudłaty
waga-nie gaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×