Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość randkowicz29

spotkanie/randka

Polecane posty

Gość randkowicz29
cokolwiek, to chyba normalne nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
randkowicz29 ale siedzisz tu i z tego co widze juz od dawna na tym forum a nie lepiej wyjsc na miasto...??? randkowiczu...chyba wieksze prawdopodobienstwo bedzie ze kogos spotkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randkowicz29
tak jak pisalem, ni ejestem w desperacji ano desperatem, ale mam kilku znajomych ktorzy w ten sposob znelzli to czego szukali, wiec czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak warto napisać coś o sobie, swoich zainteresowaniach (no, chyba, że nie masz żadnych), oczekiwaniach co do kobiety (120 kg 50-latka też może być?) i z jakiego miasta jesteś (no, chyba, że mały wypad do Los Angeles, Acapulco czy Zakopanego nie sprawia CI różnicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 jest bardzo ladna 4 tez
moze czytaj ze zrozumieniem: warszawa i okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randkowicz29
Energiczna, oczekuje milej ladnej, i madrej to dwa warunki konieczne, na pieniadzach mi nie zalezy. zaintersowan mam az nadto, typowy blizniak, duzo chce i nie lubie siedziec w domu, tylko cos robic. z tych wazniejszych zainteresowan to podroze bez ktorych nie moge zyc, nie sposb sie przy mnie nudzic, mam zdanie na kazdy temat co bierze sie z tego ze lubie wiedziec cos o czyms. chce tez licencje pilota turystycznego zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randkowicz29
oczywiscie 3 waruni , sory za pomylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 jest bardzo ladna 4 tez
podaj wzrost bo tutaj sa wysokie dziewczeta zeby nie bylo gafy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randkowicz29
a czego powinienem oczekiwac, mila , ladna, madra. prawie wszyscy , przynajmniej w moim srodiwsku chca tez bogatej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dla przeciętnego faceta tyle wystarczy :P - miła, ładna i mądra :P Nieprzeciętni zamiast ładnej wolą wierną i o dobrym serduszku (bo słowo "miła" nie wyczerpuje tych dwóch cech) :D No i oczywiście istnieją jeszcze faceci, którzy wyobrażają sobie, że mogą mieć wszystko i wymagają wszystkich tych cech naraz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randkowicz29
a na co mi nie wierna o zlym sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co Ci wierna, skoro chcesz iść na spacer? Chyba, że żony szukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna to pojecie wzgledne... dla niektorych ładna jest Agata Buzek, a ja bym przy takie musiał sie chyba viagrą posiłkowac... miła - dla jednego to kobieta z klasą, dla drugiego po prostu kulturalna a dla trzeciego to potulna cipa, ktore nigdy nie przeklnie... mądra? dla jednego znaczy, ze błyskotliwa i inteligentna, dla drugiego szara myszka z wtłoczoną wiedzą książkową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randkowicz29
komiczne, zadnej desperacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli podsumujmy: ma być ładna, miła, mądra i wierna. Hm, kiepsko widzę tę randkę :O takiej to wszyscy szukają... a że wg statystyk mężczyzn w Twoim wieku jest więcej niż kobiet - równieśniczek i młodszych (później te proporcje się zmieniają) - przejdźmy do tego co możesz sam zaoferować. Czy jesteś ładny? Miły? Mądry? Wierny? Bogaty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóż sobie stronkę na jakimś portalu randkowym. Tam masz konkretne osoby, ich zainteresowania, zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randkowicz29
Sissy, nie lubie ludzie nie wiernych i nie ma o czym dalej dyskutowac, nie mam ochoty tracic czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, masz rację, rozmowa ze mną to strata czasu. Tylko, że tutaj chyba rozmowa z każdą kobietą to strata czasu... Oj jednak czuć od Ciebie desperację, jesteś tak zdesperowany, że nawet pogadać nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randkowicz29
ładna dla mnie ma byc miła - kobieta z klasa z wlasnym planem na zycie i duzo zainteresowan, nie osoba ktora ma tylko prace i nic poza tym mądra- błyskotliwa i inteligentna, pelna zycia, co moge sam zaoferofac, to co energiczna napisalas sie pokrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randkowicz29
Sissy, nie chodzi o ciebie ale oniewierne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×