Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeansowaa

spodnie modne tego sezonu - ?

Polecane posty

Gość jeansowaa

jaki krój spodni damskich będzie modny? rureczki --> jak w nich będę chodziła to nie bedzie już to przedawnienie? lecę na zakupy i nie wiem czy kupować rureczki czy brać proste nogawki? kobietki proszę o opinię :) dziękuję:) ________ lubię rurki :)dobrze się w nichczuję, ale to nie będzie ,,niemodne'' i takie nietrafione już tej jesieni/zimy..? spodnie mi na kilka lat słuzą, nie chciałabym tych rurek wyrzucić po 2 miesiącach ... bo będą mocno niemodne, że ja jedna będę w nich chodziła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie można AŻ TAK przejmować się modą. Teraz wchodzę szwedy, więc zupełnie coś innego. Ale jesli już chcesz być \"trendy, jazzy, cool i posh\" to schowaj rurki do szafy i wyciągnij jak znów wrócą, po co od razu wyrzucać? Albo po prostu miej to gdzieś i chodź w nich cały czas, jak Ci wygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeansowaa
:O no to faktycznie coś DIAMETRALNIE innego .... ughh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musisz fason spodni
dopasowac do twojej figury i wieku. Nie wszystko co mode akurat nam pasuje. Dobierz do swojej figury i bedzie ok. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, jeśli do Twojej figury pasują rurki to po co męczyć się w szwedach, w których możesz wyglądac nieciekawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeansowaa
hehe :) kurcze dziewczyny dziekuje Wam za te slowa.. :) mam biodra 91, talia 63 i dobrze sie czuje w rurkach ze wzgledu na to ze wiem ze wygladam ok :) bardziej sklaniacie sie ku temu aby NIE PATRZEC i NIE PODAZAC SLEPO ZA MODA a kupic to i chodzic w tym w czym dobrze sie czuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, każda laska jest zadowolona, kiedy to, co jest modne na nią pasuje, dobrze w tym wygląda i dobrze się czuje, no ale cóż poradzić, kiedy tu sie ma za dużo a tam za mało? Trzeba wybierac to, w czym czuje się dobrze i dobrze wygląda. A jeśli przy okazji to akurat jest modne, to już pełnia szczęścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie sa modne i rurki [tylko na db figurze], i proste, i rozszerzane itd :) także wybieraj śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×