Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fergusona

obejrzcie jak kobiety przedstwaiane są w reklamach

Polecane posty

\"A nie zauważyłeś, że przekazy telewizyjne, gry komputerowe biorą udział w kształtowaniu człowieka?\" nie zauwazylem... tym zajmuja sie rodzice, ktorzy niweluja negatywny wpływ mediów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszlam taki jest swiat mozna zlikwidowac alkohol bo znajda sie tacy co sie wciagna w nalog nie powinno byc slodyczy i fastfoodow bo zawsze znajda sie tacy co sie spasa powinno sie zlikwidowac tez spodniczki mini i inne pokazujace cialo stroje bo to prowokuje zboczencow no bez pzresady:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari, ma rację, nie tędy droga. Dewianci byli, są i będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dobry dowcip.\" tam, gdzie tego nie robią, bez reklam i gier istnieje ogromna szansa na fatalne wychowanie... panstwo nie moze mowic doroslym ludziom co maja robic, co maja oglądac i jak sie maja relaksowac... to ograniczanie wolnosci i to znacznie bardziej niebezpieczne, niz nastolatek, ktoremu co jakis czas odbije i zacznie strzelać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Ci powiem ze pojeby zawsze znajda ujscie swojemu bzikowi:) nawet jakby skasowac im wszystkielegalne bodzce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja Ci powiem ze poj**y zawsze znajda ujscie swojemu bzikowi nawet jakby skasowac im wszystkielegalne bodzce" To prawda. Ale jakby jeszcze skasować te bodźce, które biorą udział w kształtowaniu zboczeńców (bo nikt nie udowodnił, że to jest wrodzone), można by było spać odrobinę spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, gdyby ta rekama pokazywała jakąś zbrodnię, to może rzeczywiście powinni jej nie pokazywać. Ale w tej reklami nie ma żadnej przemocy przecież....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma przemocy, ale jest uprzedmiotowienie. A przecież na przedmiocie nie można dokonać aktu przemocy, z przedmiotem się robi, co chce.Niestety takie wnioski wyciągnie ludzka psychika z tego obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm spodobalaby mi sie taka reklama facet robi lasce minetke a ona pijepiwko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że to zbyt daleko idące wnioski. Z tym przedmiotowym traktowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ciekawe czy kobiety tez mialy swoj udzial w realizacji tej reklamy poza laska z filmiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"To prawda. Ale jakby jeszcze skasować te bodźce, które biorą udział w kształtowaniu zboczeńców (bo nikt nie udowodnił, że to jest wrodzone), można by było spać odrobinę spokojniej\" oglądałas taki fim Matrix? Część pierwszą konkretnie... Tam to zrobiono... ludzie w kokonach, podłączeni do rurek.. Bardzo bezpiecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się skupiłam na akcji w reklamie :) Ale to pokazuje jak dobra jest ta reklama - w innym kraju, grupa ludzi dyskutuje na jej temat, O to im chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno były laski, bo przy takiej reklamie pracuje ok 30 osób, może więcej, chociażby make-up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×