Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gwiazdeczka kochana

TEMAT o NASZYCH WSPANIAŁYCH POLSKICH FACETACH!!!!!!!

Polecane posty

jak ja kocham tych naszych polskich cwaniaczkow- przystojniaczków :) jestescie boscy i doskonali pod kazdym wzgledem ( nikeotrzy z was) :D jakie smutne zycie bylo bez was misiaczki slodziutkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJJJJJJJJJJJJJJ
ja nie!!!! ....................../´¯/) ....................,/¯../ .................../..../ ............./´¯/'...'/´¯¯`·¸ ........../'/.../..../......./¨¯ ........('(...´...´.... ¯~/'...') ..........................'...../ ..........''............. _.·´ ..........................( ..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenka z podhala
twoja wypowiedz z 13:43 dyskwalifikuje Cie z jakiejkolwiek konwersacji ty pusta łatwa idiotko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenka z podhala
ale zabrzmiałoto dosyć pusto przyznaj...i jeszcze ta kasa i samochód:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenka z podhala
to świadczy tylko o Tobie..mój facet nie miał fajnego samochodu jak sie poznalismy i jakos mi nawet przez mysl nie przeszlo zeby z nim przez to nie byc...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pięknej miski sie nie najesz, wiekszosc tych zajebistych facetow ( z wygladu) to tepaki i pustaki, nic innego w glowie nie maja tylko dupy dupy dupy sex i imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenka z podhala
popieram:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obcokrajowcy są lepsi-tacy romantyczni,zadbani i przystojni :D (oczywiscie nie mowię tutaj o wszystkich :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×