Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezpseudaona

jak zwykle chodzi o faceta

Polecane posty

Gość ciezki przypadek oślepienia
Oj dziewczyno... on robi z ciebie idiotke , wmawia ci że robisz z siebie ofiare , bo nie wie jak ci wytłumaczyć że nie chciał cie przytulic. To chore jakieś , odwraca kota ogonem jak umie, żebyś ty czuła sie winna. A to on jest zimnym draniem. Daj sobie z nim spokójl On Ciebie Nie Rozumie.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezki przypadek oślepienia
to prawda, jest zaslepiona , on jeszcze wmawia jej wine i ona bedzie sie starać go odzyskiwac bo to ona winna i w końcu to uwierzy - co on powie to święte. Gościu za nią nie tęsknił , mówi jej że nawet bez niej nie było mu tak źle, to coś tu nie halo. Koleś ma dosc tego zwiazku i tej dziewczyny , jest tym zmęczony. Ja już dawno dałabym sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlag mnie trafia jasny
naprawde!!! jak to czytam to az mnie skreca. szkoda, ze nie moge Cie mocno potrzasnac, zebys sie ocknela dziewczyno i spojrzala troche dalej poza czubek swojego nosa!!! na swiecie sa prawdziwe tragedie: choroby, brak pieniedzy, smierc najblizysz. jak Ci tak siebie zal, przejdz sie do domu dziecka i tam popatrz. PRZESTAN JUZ SIE NAD SOBA UZALAC!!! kazdy chce milosci, ja to rozumiem, ale na milosc Boska nie trzeba o nia zebrac. mialas szczescie urodzic sie w kraju, w ktorym kobieta moze wiele. pomysl, ze sa na swiecie miejsca, w ktorych kobieta nie znaczy NIC. mialas szczescie urodzic sie w kraju, w ktorym kobieta moze wiele, moze sie uczyc, moze glosowac, moze pracowac, moze byc po porstu niezalezna. moze robic co chce i jak chce i nikt poza nia sama nie ma prawa decydowac sama. nie moge zrozumiec, a tym samym nie przestaje sie dziwic jakim cudem zrobilas z siebie niewolnice. czy gdyby on zakazal Ci wychodzic z domu, zgodzilabys sie?? na Boga troche szacunku dla samej siebie. zajmij sie czym dziewczyno, zamiast spac do 12 i wlosy prostowac. to nie jest sens zycia. narzekasz na brak pieniedzy, ale do pracy nie chcesz isc. a poucz sie czegos, na angielki sie zapisz, ksiazki poczytaj, zrob cos pozytecznego. zamiast dniami i nocami sleczec na forum i wypisywac te same w sumie posty. jestes taka mloda zycie przed Toba. przeczytaj moze na poczatek ta ksiazke o zolzach. TO PRAWDA co tam pisza. mezczyzni to manipulanci i trzeba sie tego nauczyc, aby miec rowne szanse w tej grze. nie pozwol sprowadzic sensu swojego zycia (wlasciwie to juz na to za pozno) do jakiego faceta, chocby nie wiem jak byl wspanialy (choc w Twoim przypadku, widac, ze juz nie jest, czy byl?? nie wiem, na to sama sobie odpowiedz). miej zainteresowania, miej co robic, pokaz mu, ze nie jest osia Twego zycia, pepkiem Twego swiata. pokaz mu, ze dasz sobie rade bez niego, ze masz jak spedzac czas, ze nie jest niezbedy. bo gdy robisz odwrotnie, on bedzie to wykorzystywal jak mu sie tylko spodoba. trzymaj go w niepewnosci, niech to on siedzi na forum i sie denerwuje czemu nie dzownisz, niech to on neka innych swoim marudzeniem. badz sama dla siebie, a nie zawsze dla niego. badz kobieta wartowsiowa, a nie kobieta mezczyzny. zobaczysz, ze znajdzie sie taki, co to doceni. bo faceci wbrew pozorom lubia takie, ktore trzeba ciagle zdobywac, ktore trzeba gonic, takie co zawsze beda nie do konca ich... faceci to mysliwi, daj mu polowac na siebie, ale nie daj sie zlapac. i dziewczyno autorko droga, ten zwiazek powinien sie jak najszybciej zakonczyc. nie ratuj czegos co juz sie rozpadlo. masz 21 lat, kupa facetow czeka na Ciebie. wez sie w garsc i mimo, ze boli wytrzymaj. uwierz mi bolec przestanie i to szybciej niz myslisz. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksanka skakanka
Musisz sie zasanowic czy warto z takim facetem byc ja mam podobnie za duzo wybaczałam lub przymykałam oczy na jego podobne zachowanie teraz wszedł mi na głowe nie liczy sie z moim zdaniem mysle o rozstaniu i wiem ze to jedyne wyjscie teraz wiem ze powinnam na wszystkie takie zachowania reagowac bo wiesz tak to w życu bywa cyt:,,kto ma miekkie serce musi mieć twardą dupe'' niestety za wszystkie błedy w życiu sie płaci pozdrawiam i nie odzywaj sie do niego pierwsza! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a autorka gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaa
przeprasza swojego chłopaka, że żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no autorka juz
Poleciała całowac po stopach swojego księcia i przez miesiąc zasłuzyć na to aby ją przytulił przez 5 sekund... Bo żeby jej dał kurtke jak bedzie zimno to ja nie wiem co ona zrobi.......... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nprowokacja byla
autorce znudzilo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopoki sie nie odzywal
to siedziala tu calymi dniami i skamlala w kolko jedno i to samo. Najwazniejsze, ze koles sie odezwal...pozwoli soba dalej tak samo pomiatac. Niektore laski sa naprawde strasznie glupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu co
jakos cicho sie zrobilo..autorko jak zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×