Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ananasowa

zdjecia byłej

Polecane posty

Gość tiia007
uuuu czytam to z przerazeniem....a ta lalka mnie dobiła...facet chyba do konca sie nie wyleczył z przeszłosci...i jakso nie traktuje Ciebie chyba powaznie z tego co widze...nie wyobraza sobie zeby w normalnym związku gdzie dwoje ludzi sie kocha taka sytuacja miala miejsce...albo jestemy my albo on i jego ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierni z Hora
Zdjęcia jeszcze bym przeżyła. Ale onanizowanie się przy lalce, tego bym już nie odpuściła. No i te figi w pracy. Co on sobie myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
tak lalka była podszywem, lalka, i teskt w stylu ze miała dziwne pozy na tych fotkach, to były dwa podszywy, jak dla mnie oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
ahh no bywa, rada na przyszłość: najpierw sie rejestrowac potem pisać posty... a pytanie zadałam bo chiałam najpierw wykluczyć słowa mojego faceta : że sobie wmawiam , że on o niej ciagle pamięta, bo to tylko zdjęcia nie ona...a na to że moje koleżanki powiedziały że mam racje, stwierdził że one obojętnie co by sie stało zawsze mi przytakną... no ale tu są opinie obcych ludzi, którzy oceniają to obiektywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, jeśli flirtuje z nią przy byle okazji i ma jej zdjęcia w portalach, to nie zakończył jeszcze tego związku. Dla mnie jest to argument za zerwaniem. Nawet by mi przez myśl nie przeszło, żeby mu powiedzieć "albo zdjęcia, albo ja", bo nie o to chodzi, żeby coś wymuszać, tylko, żeby druga strona z własnej woli, miłości i szacunku do mnie skasowała zdjęcia z portali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet który
Facet który kocha kobietę, stara się robić wszystko, żeby była szczęśliwa, sam od siebie, a ten to jakiś kretyn skoro ważniejsze są dla niego zdjęcia byłej niż ty. Nie rozumie jego tępoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehehe
;-////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak... Możesz mu kazać wykasować te zdjęcia i spalić ale nie wykasujesz jej z jego serca... Tym się powinnaś bardziej martwić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
no tak, wiem że mu trudno o niej zapomnieć, ale skoro jest ze mną to innego wyjścia nie ma, dałam mu dużo czasu, myślałam że to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
rozmawiałam z nim, albo my albo te fotki. powiedział że nigdy ich nie usunie, tak jak nie usunie z tamtąd mojej fotki choćby miał kogoś nastęnego... dałam mu czas do zastanowienia, ale jak on nigdy jej nie usunie, to jadalej tak żyć nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to postapilas
nieroztropnie. o fotki być zazdrosną, no bez jaj!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to postapilas
moj facet ma fotki byłych, ja też mam i nikt nie robi z tego powodu problemów. sorki, ale ty chcesz wymazać z pamieci swojego partnera etap, kiedy byl z inną? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonkaaa
ja sobie nie wyobrazam zeby moj facet trzymal zdjecia bylej!!!!! dziewczyno ze ty to wytrzymujesz ja bym postawila sprawe jasno!!!!! ma usunac zdjecia , zniszczyc wyrzucic!!!! i koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak to mozliwe ze bedac z toba kochajac cie i wiazac z toba przyszlosc moze trzymac zjecia bylej kobiety....on jest nie wporzadku i tobie jest zle , ja bym tego nie wytrzymala....zero sentymentow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
nie hcodzi o trzymanie zdjec do tego nie mam nic, ale na NK ma jej zdjecia, ma zalozony tez alboum internetowy dla znajomych i tam z 500 jej zdjec, przy czym mojego zadnego, trzymanie zdjec a afiszowanie sie nimi to roznica prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrzerobisz...
daj sobie spokój, wiem ze to nie łatwe ale on coś czuje do tej byłej i nie chce sobie psuć z nią układów innego wyjaśnienia nie ma może ona kiedyś jego zechce znowu, wtedy znikniesz tak szybko jak się pojawiłaś... im dalej w to brniesz tym gorzej dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
dałam mu czas do końca września, może zrozumier że tak nei mozna, bo jak na dziś kiedy go pytam czemu nie okazuje mi uczuc, a jej okazywał na każdym kroku, mówi że ona go tak skrzywdziła ze nigdy nie pokocha nikogo tak ja k ja??:| i te zdjęcia.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×