Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość curry

dobre i niedrogie wino na wieczór

Polecane posty

Gość curry

Hej! Dostałam zaproszenie do chłopaka na wieczor i nie chce isc z pustymi rekami. Co myslicie o zabraniu wina? Tylko tak sie składa, ze za bardzo sie na tym nie znam i stad moja prosba o podanie jakis konkretnych nazw, zeby mi było łatwiej w sklepie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkolowana
potwierdzam :) biale polslodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curry
dzieki, mam nadzieje, ze na wstepie nie dam plany przychodzac z jakims niedobrym winem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini czerwone
lub cinzano ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl ek 20
carlo rossi rozowo lekko musujące delikatne i pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curry
ale to na pewno nie jest jakies tandetne wino?? przepraszam za wyrazenie, ale naprawde nie bardzo sie na tym znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjjjbn
dziewczynie chyba nie bardzo wypada przyjśc z alkoholem no chyba że go bardzo dobrz znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winiaczka
Carlo Rossi to naprawdę dobre wino.Kosztuje 20 zł więc nie za drogie ani nie tanie.Warte swojej ceny. Ja ostanio jestem zachwycona winem mołdawskim, ale nie pamiętam nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giniaa
Witosha,to bułgarskie-pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giniaa
Zapomniałam dodac,ze kosztuje 14-15 zł,naprawdę smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
gruszke sandomierska- b dobre slodkie wino owocowe mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomv
upewnij się co będzie do jedzenia lubię tokaj i miód pitny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curry
to co ewentualnie moge wziac zamiast wina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest dobre wino: http://dekanter.pl/index.php?bestseller=Vina_Santa_Marina_Cabernet__Syrah&item_id=d83d990651afa76119bbc5e9f2c03b08 Buziaki:* Aha - Witosha też jest smaczna - kiedyś potrzebowałam wina w ilości hurtowej (tzw. \"okazja\") i sprzedawca polecił mi Witoshę:) strzał w dziesiątkę:) bardzo, bardzo dobre jak na taką cenę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja proponuje
Duszę Mnicha ;) to połslodkie wino mołdawskie , białe lub czerwone w cenie około 20 zł za butelkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast wina możesz wziąć tokaj, to fakt, ale ja osobiście nie polecam - nie wiem czemu, ale po tokaju zawsze mam kaca, a po winie - rzadko;) nie mam pojecia, z czego to wynika, ale i tak jestem do tokaju już skutecznie uprzedzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinka
głupie dziewuchy! Do chłopaka z wizytą zabierać flaszkę?!? Facet - owszem. Ale dziewczyna??? Wam się już kompletnie w tych głowach porąbało... Mam nadzieję, że chociaż pełnoletnie jesteście, bo jeśli nie, to dopiero obciach by był... No chyba, że Wasz chłopak w melinie mieszka, to się rodzice zapewne ucieszą i w takim wypadku wystarczy jabol. Teraz tak patrzę, że w 2008 to pisałyście :-) Ciekawe, czy wizyta była udana i co w końcu kupiłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curry
myslalam nad tym carlo rossi ale jak poszlam o sklepu to zdecydowalam sie jednak na Mocarnego Knura:) kupilam az dwie flaszki a wyszlo sporo taniej od tego carla i wszystkim bardzo smakowało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Carlo Rossi. Najlepiej różowe. Nie tylko jest słodkawe, ale i delikatne w smaku, na romantyczny wieczór jak znalazł ;) Ja tylko je kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józek z Siemiatycz
Z Tatem fermentujem wino i bedzie na weselu ten wyrób. Teraz klarujem, w styczniu zaprawim go bimbrem i gitara. Ostatnio spróbowalim i trzepie jak krowa racicą po wymionach. A bimbru mamy już dwie beczki - jedna na święta i wielkanoc, a druga w sam raz na wesele w sierpniu... no może jeszcze jedną wypędzim z Tatem. Tylko nasz kum Kogut aparaturę rozstawić w stodole musi. Bo jak milicja była to Kogut rozebrał. Bał się że mu zabiorom i do lasu na szyszki wywiezom. Ostatnio milicja u nas bywa, bo somsiad konopie uprawiał. A chłopaki nie głupie i dowiedzieli się. Po działkę przyjechali, ale un się podzielić nie chciał i widłami jich przegonił. To potem wrócili z komendantem i z nakazem. Nawet papugie ze sonda wziełli. Ale un do naszej krasuli konopie wstawił. Z pola łęty ziemniaków i pomidorów suche pownosił do chaty, pokruszył i poporcjował. A nam kankę samogona ze śliwek dał, żebym doniczek pilnowalim. To my byka pod drzwi obory z tatem przyprowadzilim i krasulę uczepilim przy wrotach. Te na skobel zamknelim i poszlim z mamem i tatem do lasu. Tylko babuszkę poprosilim, żeby staruszka sobie przy ganku posiedziała i w razie gdyby milicja pytali, to żeby babka powiedzieli, że my w lesie. A jakby chcieli to niech se wlezom gdzie chcom, tylko, żeby babka udawała, że nie ma siły, żeby pojękiwała od czasu do czasu... Milicjanty do somsiada przyjechały. Zapukały. Somsiad wpuścił. One wtedy papugie zawołały, że znalezły jakieś tam tropy... że psychotypy jakiesik. Papuga zabrał paczuszki, a jakże. Zapytał somsiada co powie na swojom obronem. A un mówi, że jeno to dla niego, że un lubi sobie pokurzyć z fajeczki. Milicjanty zapakowalim go do suki. Założylim mu bransoletki takie na łańcuchu... i pojechali. Ino potem babuszka mówiła, że szybko wróciła suka, że oni szalone ze złości wrócili. Krzyczeli na somsiada i robili jakąś wizję, że śladów szukali. Jakiegoś pieska zabrali. Ładnego takiego. Ale jak nasz Rex nań warknoł, to un ogun podkulił i nie tropił nic. Tylko somsiadkę balbinę po tyłku wąchał. Milicjanty przyszli do babuszki, a ta tak jak było ugadane. Umierajunca sie zrobiła. I jęki wydawała nieznośne. I one pokręciły się po podwórku. I wlecieli do stodoły i do chliwa i do drewótni... Ale do byka bali sie podejść i nic nie znoleźli. No ale żem się rozpisoł. Ale to nic. wesele będzie i winko i nawet wódeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
a ja ostatnio odkryłam świetne wino polecane przez Marka Konrada, znalazłam je przy okazji robienia zakupów w delikatesach internetowych a.pl [chyba w normalnych sklepach nie jest dostępne], wino zwie się Judit Crianza, jest to wino wytrawne i smakuje niesamowicie, a drogie wcale nie jest, na a.pl właśnie kosztuje 45zł a jak dla mnie to lepsze jest od niektórych które kosztują pod 100zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na randce bardzo dobrze sprawdzi się czerwone, chilijskie wino La Rosa Don Reca Cuvee :) Myślę, że zapłacisz za nie do 60 zł w każdej winiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tokaji białe w lidlu za 10 z :) świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiia
Jeśli wino na randkę to polecam wybrać jakieś czerwone, jego charakter dobierz pod to, jakie lubicie :) Polecam przejrzeć winka w sklepie http://www.wina.com.pl/ każde które tam kupiłam mi smakowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Varna i Kadarka - nie da się pić. Śmiech to winem nazwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina Ka
kup w biedronie zwykle carlo do tego taki zestawik http://www.dilmarket.pl/pl/p/Zestaw%2C-akcesoria-do-wina-5-czesciowy/1247 nanapewno zrobisz wrazenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAjwiększy wybór win i to takich wyszukanych, na każdą kieszeń znajdziesz w Winezja, ja tam zamawiam wina i do domu i na prezenty https://winezja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×