Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezawódka

Zaczyna mnie to zastanawiać

Polecane posty

Gość niezawódka

Zastanawia mnie co kręci facetów w widoku onizującej sie kobiety. Jestem trzeci raz spotykam się z taką propozycją od róznych mężczyzn. Nie mam nic przeciwko temu, ale zastanawia mnie co was tak w tym podnieca. AAA i wszyscy moi dotychczasowi partnerzy byli zawsze starsi ode mnie, tak w graniacach 30-32 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie zastanawiam...
tez dostawalam takie propozycje, ale krepuje sie takiej sytuacji, nie potrafilabym,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano glupie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezawódka
Mnie to nie przeszkadza, chociaż na początku cięzko było. Mój pierwszy facet, który wprowadzał mnie w świat seksu okazał się wyjątkowo cierpliwy. Powoli pokonywałam barierę wstydu i dopiero teraz wiem jak smakuje seks. Byłam bardzo zszkokowana i niesmaczona jak mi to zaproponował. Oczywiście sie niezgodziłam, a on nie nalegał. Dał mi czas abym sie oswoiła. Po pewnym czasie byłam gotowa. Robiłam to a on oglądał to z odległośći 20 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezawódka
Możliwe, nosi okulary:) Ale w łóżku był boski. Późniejsi faceci nie dorastają mu do pięt w tej materii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bad boy26
ja też, ja tez :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisio
Skoro baby lubią patrzeć na facetów to co się dziwisz, że lubią też faceci na baby skoro są bardziej jeszcze nakręceni hormonami A poza tym każdy jest podglądaczem, niezależnie od płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy
co masz na myśli mówiąc onizującej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisio
Tonizującej. To jest to co kobieta robi kiedy się zamyka w łazience. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsggggggfgrtuj
oj a co ona tam takiego robi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to proste jest co?widok kiedy jej jest dobrze widac to w jej calosci jej ciala a kiedy ja posuwasz coz widzisz bardziej tylko slyszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnica11111
wszystko co ludzkie nie jest nam obce. Wole kochać kobietę, ale popatrzeć jak się sama zaspokaja - pewnie jest w jakimś stopniu pouczające. Przynajmniej wiem, jak TO robić. ONA mi pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa wodna22
A mnie widok walącego konia faceta nie podneca, tylko odrzuca:O Chociaz on by mogł tak na mnie patrzeć godzinami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abo abo abo tak
nie wszytskich to kręci tylko tych zboczonych. nocami zmieniają się w wampirów, łomiarzy itp za dnia za to aniołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×