Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Viki.....22

Głupoty po alkoholu.... Kac moralny

Polecane posty

W krzaki się macać, a nie sikać... Zresztą, ja nie chodzę do kibla jak jest syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo szybko czytam to wszystko, bo sie spiesze, bo wlasnie wychodze buahaha:D ja bym sie bzyknela w kiblu na imprezie, ale z wlasnym chlopakiem, jak mi sie bzykac to miejsce nie ma wiekszego znaczenia ;] ok lece bede pozniej i poczytam jak dalej mnie atakuja meskie szowinistyczne prowokacje (czyt Camp Nou)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju postaram sie ale musze wstac w piatek rano i nie wiem czy dam rade odwalcie sie od Turkusika, jej sprawa co robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi D
i tu zgodzę się z b.just :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Zresztą, dlaczego, Camp, postrzegasz to tak, że to facet wykorzystuje kobietę? Zapamiętaj mała blondyneczko pewną bardzo mądrą i głęboką sentencje - pies nie weźmie jak suka nie da :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez alkoholu tez sie nie puscilam nigdy chyba ze z bylym chlopakiem, z ktorym rozstalam sie kilka dni wczensiej i wrocilam do niego kilka dni pozniej :) pies nie wezmie? bzdura, inaczej by gwaltow nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> pies nie wezmie? bzdura, inaczej by gwaltow nie bylo Mówimy o patologii, czy o normalnych relacjach damsko-męskich? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto ich nie ma?? nie chcialo mi sie robic herbaty, pije likier porzeczkowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp no i po co prowokujesz? mnie mozesz wyzywac od dziwek, bo nawet jak sie dziewczyny bzykaja z pierwszym lepszym po kiblach na imprezie to nie rusza mnie to, jak komus sexu brak to co ma robic? jak sie laski puszczaa na 1 randce to tez sa szmaty? to jestes taki sam jak one jak pies nie zechce to i suka gowno zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a j sie caluje, ale warunek jest eden - musi byc przystojny :) zwykle malo sie na takich imprezahc rozmawia, bawie sie, tancze, caluje, a potem zwykle jak dzwoni i pisze to mowie, ze nie mam czasu ;) dla mnie to tylko zabawa i troche mnie dziwi, ze oni mnie tak nigdy nie traktuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie chcialo mi sie robic herbaty, pije likier porzeczkowy Masz problem z alkoholem? W piatek też piłaś cały dzień :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie przejmuje tylko ja od dawna uwazam, ze Camp Nou jest prowokacja, naprawde taki nie jest, ma za malo charyzmy a gada zbyt wielkie pierdoly troche malo niekiedy logiczne, i chyba chce tylko powkurwiac ludzi, ale jest za kiepski na to, zeby robic to z klasa i logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale to pewnie dlatego, że nie widzę fajnych facetów." To gdzie Ty chodzisz młoda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardotka6
Nie ukladalo mi sie kompletnie z moim facetem.To byl juz prawie koniec.Wiedzialam,ze to nasza wspolna wina i nic juz nie da sie uratowac.Zabraklo sil,checi.Jednak strasznie go kochalam.Spilam sie na imprezie u znajomych z wielkiego zalu.Byla tam moja kolezanka, ktora niedlugo miala miec slub.Ja tez mialam byc na ich slubie.Poznalam faceta,ktory tez zostal zaproszony.Na tej imprezie namietnie sie z nim calowalam.Nawet srednio mnie pociagal:(Mialam kaca... Potem przyszedl slub.Moj ex juz mial kogos.Na slubie polal sie alkohol.Bylam zdruzgotana ,kochalam nadal exa.Bylo ponad 200 osob wiec nikt nie zauwazyl,ze bylam mocno wstawiona.przespalam sie z tym facetem z imprezy w samochodzie.On tez byl pijany.Kac podwojny.czuje sie okropnie bo nadal kocham exa i zrobilam z seibie szmate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> dla mnie to tylko zabawa i troche mnie dziwi, ze oni mnie tak nigdy nie traktuja Traktują cie jak zwykłą sex zabawke, upite bydlątko, które moze posłuzyć jako pokrowiec na ich pena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, moze niektorzy mysla faktycznie, ze skoro sie caluje itd na imprezie z nimi, to sie latwo bzykne, ale ja sie zwykle z nimi potem nawet nie umawiam, wiec szybko sa wyprowadzani z bledu :) ale mam chyba z wiekszoscia z nich kontakt na gg czy tel regularny, i nawet po paru miesiacach chca sie umowic, wydaje mi sie, ze mnie lubia i chyba szybko sie orientuja, ze nie jestem latwa:) ostatnia moja imprezowa ofiara proponowala mi nocna wakacyjna naga kapiel w jeziorze i powiedzialam, ze niestety, ale to nie w moim stylu i musze odmowic :) i spoko, i tak jestesmy umowieni na kumpelskie piwo, i wiem, ze juz mu o sex nie chodzi, bo jasno mu dalam do zrozumienia, ze to czyste kumpelstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie, że masz kolegów z imprez, których poznajesz po pijaku z którymi się całujesz w kiblach To na pewno wartościowe osoby, z którymi warto się przyjaźnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×