Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Viki.....22

Głupoty po alkoholu.... Kac moralny

Polecane posty

zdarza mi sie mieszac ale to nie tylko to moze dlatego ze pije na pusty zoladek najczesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no tak zwlaszcza ze ja pale tylko okazyjnie ale nie duzo eee, sama nie wiem kiedys moglam pic wodke cala noc i jeszcze bez popity i rano bylam jak nowo narodzona starzeje sie i tyle:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bylam mlodsza tez palilam okazyjnie i jakos nie zdychalam to nie pal jak sie zle czujesz ja wiecej niz 2 naraz Ci nie wypale bo od razu mi sie chce rzygac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi D
a ja ostatnio troszkę narozrabiałam na wyjeździe :D nie do końca, bo ostatecznie - chyba tylko dlatego, zeby nie było że poszłam do łóźka z fecetem bo byłam pijana- nie przespałam się z nim ale działo się, działo... :D szkoda tylko,że parę dni później powiedziałam mu żeby nie mówił,że zadzwoni, bo pewnie nie zadzwoni... żeby zadzwonił jak będzie miał ochotę... później po alko napisałam mu,żeby nie pisał... a jeszce innego dnia, żeby jednak odezwał się jak będzie miał ochotę.... a on nie odpisał.... ALE MI GŁUPIO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi D
zwłaszcza,że CHOLERNIE chciałabym żeby coś z tego wyszło.... znamy się parę lat i wiedziałam, że ciągnie nas ku sobie... tylko ta odległość.... i kilka lat różnicy.... mam nadzieję,że jak nasteonym razem wypiję to do niego nic nie napiszę :D bo spalę się później ze wstydu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa masz Ty zdrowie po tym naszym wypadzie mialas jeszcze sile na jeszcze? :D podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi D
to dorzucę jeszcze to jak za czasów studenckich upiłam się w naszym klubie w samo południe, godzinę zajęło mi dojście do siebie w wc- dopiero na krzyki barmana do mojego faceta,że jak nie wyjdzie z damskiej toalety to wezwie policję- zebrałam się i wyszłam... :D mój facet w tym czasie wypił jeszcze trochę... i jak kupował papierosy u kobity na straganie zachwiał się i usiadł drugiej babie w kosz z jajkami :D:D:D nawet chciał zapłacić, ale on za bardzo się awanturowała, a że podjechał autobus.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi D
a po piwku na zajęcia z sądówki.... to normalne było.... tylko później miałam wstręt do LECHA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowicie gardze idiotkami publicznie upijającymi się do nieprzytomności i nie kontrolującymi swojego zachowania :o Trudno o większy wstyd i obciach niż pijana baba w towarzystwie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, camp. Są takie przypadki, jak się kobiety tak spiją, że zaczynają się zataczać, rozbierać albo robić jakieś inne żałosne rzeczy. Ogólnie pić to trzeba z głową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie glupio pokazywac w naszej jedynej dyskotece w miescie, jest nieduza, po tym jak odstawilysmy z kumpela lesbijski show i poszlam za ochroniarzem do kibla :O no i zwykle na co drugiej imprezie caluje sie tam albo bawie z kims innym, co oni sobie musza o mnie myslec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> poszlam za ochroniarzem do kibla (...) >>no i zwykle na co drugiej imprezie caluje sie tam albo bawie z kims innym, co oni sobie musza o mnie myslec Zapewne prawde, że jesteś dziwką, której po gorzale puszczają wszystkie hamulce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego chodzisz ochroniarzami do kibla Dzizyz seks w kiblu na dyskotece, to porażka totalna W takiej brudnej obsikanej toalecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko z opisanych tu sytuacji mozna taki wniosek wyciągnąć. Podejrzewam, że i tak wszystkiego nie piszesz, bo ci wtyd :o Zresztą, znam ten typ - nachleje się taka, zataczająca się i smierdzaca wódą podbija z rozmazanym makijazem do kolesi :o Który bardziej pijany to się zlituje i wygrzmoci ją w kiblu :o Taka weekendowa dajka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Dzizyz seks w kiblu na dyskotece, to porażka totalna W takiej brudnej obsikanej toalecie Zdaje ci się, kurwom to nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie zataczam nigdy, mowie nawet wyraznie:) tylko mi hamulce puszczaja ale czasami to jest fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem dziwka, nie bzykam sie po kiblach, jedyne na co sobie pozwalam to calowanie i lekkie macanki jesli to nie pierwsza impreza z tym chlopakiem :) poszlam z nim do kibla i patrzylam jak sika i napierdalajam akies glupoty a on stal i sikal, bo rozmawialismy wczesniej i jakos tak nie moglam przestac juz to wczesniej pisalam, nie czytacie co pisze :O akurat pod tym wzgledem to sie kontroluje chocbym nie wiem jak pijana byla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja unikam czasem sikania w takich kiblach, bo tam jest taki syf, że się nie da wytrzymać... Nie chcę Cię oceniać, ale z puntku widzenia kobiety i poczucia estetyki, są chyba granice? To już lepiej w krzaki jakieś.... Nie śmierdzi przynajmniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy macanki jak ktos mi sie wyjjatkowo podoba i znam go dluzej niz z 1 imprezy :) calowanie to lajcik, po prostu dobrze sie bawie i jest milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi D
nie naskakujcie tak na dziewczynę z tego co zrozumiałam to w tym kiblu tylko do niego mówiła... bo tak sie rozgadała,że miejsce jej nie przeszkadzało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>jedyne na co sobie pozwalam to calowanie i lekkie macanki jesli to nie pierwsza impreza z tym chlopakiem I jeszcze bezczelnie mówi, że nie jest dziwką :o Dziwką nie, bo one biorą za to kase, ty jesteś zwykłą szmatą :o >>>poszlam z nim do kibla i patrzylam jak sika Nie mam więcej pytań :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahaha no chyba zartujesz, mialabym z 6 razy wychodzic z dyskoteki zeby szukac krzakow zeby sie wysikac, podczas gdy w srodku jest wc? :O a poprawienie makijazu itd? chyba bym musiala na glowe upasc, zeby nie sikac w kiblu dyskotekowym tylko dlatego, ze syf jest gorzej jak sie drzwi od srodka nie zamykaja a to sie czesto zdarza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi D
ale wy się rozumiecie.... w krzakach to miałoby byc bzykanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no bo to byla glupota poalkoholowa:D zdarza sie, 2 razy w zyciu zdarzylo mi sie cos glupiego po alko i o tym wszytskim tu napisalam nigdy sie nie puscilam po alkoholu, nie zwyzywalam nikogo ani nic takiego sam sie bzykasz na 1 randce z kim popadnie, a ja sie nie bzykam tylko caluje na imprezie i mowisz ze jestem szmata? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×