Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Viki.....22

Głupoty po alkoholu.... Kac moralny

Polecane posty

To bardzo duże województwo :) Skoto już zaproponowałaś takie naprowadzanie mnie na swoje okolice to podaj nazwe gminy, w której mieszkasz :) Lub chociaż powiat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co Ci to??:-O to duze miasto, jego 1 litera jest w moim imieniu:P pokombinuj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> po co Ci to?? to duze miasto, jego 1 litera jest w moim imieniu pokombinuj sobie Duże tzn ile mieszkańcow? :) Warszawa? Z czego robisz tajemnice? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> i prosze jaki zdolny chlopczyk Trudno było to od Ciebie wyegzekwować :o A masz chłopaka, którego bede musiał pobić, zeby zwolnił miejsce przy Tobie dla mnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni moj chlopak wyruchal mnie na do widzenia i zostawil:-O Justyna powiedz mu zeby sie odjebal ode mnie, moze sie poslucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza randka, moja i Twoja ;) >. ostatni moj chlopak wyruchal mnie na do widzenia i zostawil A to łobuz :classic_cool: Ale styl pozegnania piękny, prawda? :D Czyli nie masz chłopaka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam ale to nic Ci nie da No piekny sposob, wspominam to do dzisiaj:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUNKT 1-jestes pojebem punkt 2-nie szanujesz kobiet punkt 3-nie ufam Ci za cholere dodam ze szkoda Twojego czasu na moja osoba zacytuje Ci paru panow ktorzy mnie poznali "masz skrzywiona psychike" "jestes pojebana" "powinnas sie leczyc" itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad. 1. To pojęcie względne. Ale mogę się zmienić, na prawde 👄 ad. 2. Kobiety szanuje. Nie szaanuje szmat, które nie szanują same siebie. ad. 3. Inaczej nie moze byc, ale ja zapracuje na twoje zaufanie, przysięgam. Co do tych cytatów panów, kotrzy cie poznali - będziemy do siebie pasowali, tak czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde masz nasrane:) i znowu wyploszylismy innych z kolejnego topu:-O ja spadam, moze bede pozniej bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Też myślę, że będziecie do siebie pasowali.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie? :) Powiedz, byk, baran czy koziorozec. Sprawdze czy mamy jakies szanse ;) Moze jednak napiszesz do mnie maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Też myślę, że będziecie do siebie pasowali :) prawda? to az sie czuje przez moje rozgrzane kable chello :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju nie ulatwiasz mi :-O jestem spod k i uwierz mi ze nie pasujemy do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> jestem spod k i uwierz mi ze nie pasujemy do siebie Niech gwiazdy zadecydują ;) Co robisz jak nie siedzisz na kafeterii? Uczysz się, pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drandula
taka prywata sie porobiła, a ja myślałam, że nastąpi ogólna spowiedź wśród narodu. Ja nieźle nawywijałam po alkoholu, do dziśmi wstyd. Podrywałam 13 lat młodszego faceta po spożyciu kilku piw. Teraz modlę się, żeby nie spotkać go przypadkiem na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, nie wtrącaj się. Prywata nie prywata, ja tu próbuję umówić się z kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzam Ci pisac o sobie wez spierdalaj juz:-O czemu ja z Toba w ogole pisze ?:-O ide stad 🖐️ Ju z tym czw sie zgadamy jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×