Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Satanista

Czy mozna po pewnym czasie odezwac sie do dziewczyny ,ktora...

Polecane posty

Gość lilaaa
pewnie ze tak tylko zalezy ile czasu temu dala ci kosza... bo jesli pare tyg temu to daj jej spokoj poczekaj.... a potem mozesz napisac esa czy zadzwonic z zapytaniem "co tam słychac"?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzaZołza
Oj nie! Mnie dobija, kiedy nie moge sie uwolnic od goscia, ktoremu dałam kosza. Jak raz powiem (lub dam do zrozumienia), że nie jestem zainteresowana, to chce,żeby przestał wydzwaniac i pisac esy, bo mnie to doprowadza do szału. Trace tylko czas na odpisywanie na bzdurne esy w stylu "co tam słychac" :/ Mam wtedy ochote odpisac "A co cie to obchodzi"!!! (ale i tak staram się grzecznie odpisac na takiego esa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez jaj ale z majonezem
satanista .........zalezy jak to przebiegalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Nie i ejszcze raz qrwa nie bo tak sie zachowuje tak zwany facet cipa. chcesz ja odzyskać ? to weż sie za wyglad, zacznij podrywac inne laski to wprawy nabierzesz, pokaz sie jej z jakimis lachonami niech zazdrosna pobedzie a ja traktuj jak powietrze. Innego qrwa sposobu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi i że niby co? jak ją będzie olewał i pokazywał się z innymi kobietami to że niby ją odzyska? bhuabhubhuabhua to się uśmiałam... ja to bym jeszcze prosto w twarz takiemu powiedziała jak bardzo sie cieszę że znalazł inną... a to że dałabym mu kosza znaczyłoby że nie jestem nim zainteresowana i tym samym by mi przyjemność sprawił jakby się czepił innej ;) pozdrawiam i życzę powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×