Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skorkowatasmutna

zobaczcie jaka mam skore! co mi na to poradzicie?

Polecane posty

Gość p0m0cna
ja stosuje lipo krem dardia. zdecydowanie poprawił wygląd mojej skóry..może Tobie także pomoże.. jak coś to można kupić go tylko w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra
Można sobie z tym poradzić, wszystko zależy od tego ile możesz wydać pieniędzy. Wrzesień, październik i listopad to najlepsze miesiące na taką kurację. I czy chcesz mieć bardzo szybko efekty czy jesteś raczej cierpliwa i dasz radę czekać kilka miesięcy na rezultaty. Masz suchą cerę czy raczej tłustą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra
Szybko i drogo: - dermabrazja w gabinecie kosmetycznym lub -mikrodermabrazja -peeling np. azjatycki -eksfoliacja itp. są różne zabiegi oferowane w gabinetach kosmet. Efekty są szybko, już po miesiącu, ale te zabiegi kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra
Taniej: Krem Glyko A mocno złuszczający, trzeba dodatkowo mocno nawilżać skórę, np kremem Emoilum. krem Skinoren, jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorkowatasmutna
o dziekuje za te rady. A powiedz mi czy ten krem mocno zluszczajacy pomoze mi na przebarwienia? bo na zabiegi kosmetyczne to nie stac mnie niestety ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margi78
Kup w aptece saliderm i naloz na twarz wieczorem cienka warstwe na zmienione chorobowo miejsca,tylko na 10 min i najlepiej w weekend.Zaoszczedzisz kupe kasy a efekty sa ogromne,wiem bo wlasnie testuje to na sobie,super peeling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o co Ci chodzi
to żadne dziury tylko rozszerzone pory wokół nosa na środku twarzy...zgadłam ? stosuj regularnie zwykłe peelingi, potem maseczki ściągające np z ubitego na pianę białka jajka z kilkoma kroplami cytryny, potem zmywasz to zimną wodą dla takiej cery dobre są maseczki z glinkami np zieloną czy białą (kaolinem) zmineijszają pory, oczyszczają, poszukaj kosmetyków z minerałami morskimi, solą, ziemią wulkaniczną, są takie w ofercie Miraculum, seria Nivea Young, używaj toników bezalkoholowych nie stosuj żadnych agresywnych zabiegów, kwasami itp, możesz zdecydowac się na mikrodermabrazję w gabinecie, to koszt ok 120 zł, najlepiej zrobic to jesienią lub zimą gdy już się nie opalasz mikrodermabrazja tzw diamentowa zmniejszy i oczysci trochę pory no i ni eprzesadzaj, 3/4 dziewczyn z cerą mieszaną lub tłustą ma taką skórę jak ty, z taką skórą się rodzimy i żaden cud zabieg jej nie zmieni, nie stanie się nagle gładka jak u niemowlaka i bez rozszerzonych porów Mam dokładnie taką samą cerę jak ty, już się przyzwyczaiłam, myję ją delikatym żelem Nivea Young, co drugi dzień używam jakiegoś "morskiego peelingu" ale nie takiego kremowego ale takiego beztłuszczowego, po nim łatwiej usunąc zaskórniki....po każdym myciu stosuję bezalkoholowy tonik rozszerzone pory możesz lekko tuszowac sypkim pudrem, poszukaj teraz mozńa kupic tzw pudry naturalne mineralne, te nawet mają działanie lecznicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie chodzi o to
ze ja uzywam kremow sciagajacych i roznych pilingow i nic ;[[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skora jezeli ty za tania metode podajesz jej taki rzeczy to to jej nigdy nie zejdzie. Musisz sie wybrac do dermatologa to po pierwsze:) On ci najprawdopodobniej przepisze jakis antybiotyk zeby zaczac kuracje i polaczy z jakas mascia badz \\maseczka na noc przygotowana w aptece. Ja keidys mialam problemy z tradzikiem i ten sposob na prawde mi pomogl. Ale nie myls ze efeekty sa od razu. Ja chodzilam okolo 2 lat. Do tego od czasu do czasu mozesz sobie zrobic oczyszczanie twarzy u kosmetyczki ok 50 zl. zalezy jaka metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
hydrolat oczarowy na rozszerzone pory jest fajny,ja taki używam,nawet na nosie mam już małe i zaskórniki znikają,noi używam płatków owsianych,wody z cytryną na przebarwienia,śmiejcie się ale mi powoli znikają,noi koniec z pudrami bo zanieczyszczają cerę,a i nagietek byłby dla Ciebie,jest gojący i zabliżniający oraz łagodzi.ja tam żadnych kremów nie stosuję a mam ładną cere,no stosuję oleje zimnotłoczone nierafinowane,ostatnio konopny,z róży i jojoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
poprostu hydrolat z oczaru ma takie działanie,że ściąga pory,me pory na nosie kiedyś były takimi czarnymi kropkami,teraz mam czysty nosek i gładszą cere,aha i używam mydełka Alep choć ono wysusza trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sibi
a gdzie moge kupic ten hydrolat? w aptece??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
To zdjecie to mega zblizenie, do tego pod swiatlo, dlatego skora tak nieciekawie wyglada, w rzeczywistosci pewnie tego tak nie widac. Moim zdaniem nie da sie na stale usunac porow. Mozna jej jedynie regularnie oczyszczac. Zaden kosmetyk na stale ich nie zmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra
Ale ty chyba nie masz trądziku? Nie napisałaś ile masz lat i jaką cerę, czy tłustą, czy suchą, a to ważne. Właśnie mikrodermabrazją można usunąć rozszerzone pory, peeling migdałowy w gabinecie też działa, to nie są agresywne zabiegi i można je stosować do wrażliwej skóry. Saliderm - to dopiero jest agresywny preparat, możesz wypróbować, ale ostrożnie, najpierw na małej powierzchni. Glyko A lub Skinoren usuną ci te przebarwienia, ale potrwa to kilka miesięcy, no i koniecznie trzeba stosować krem z filtrem oraz nawilżający. Do suchej cery polecam Emolium, a do tłustej Effaclar. Pomyśl nad mikrodermabrazją, nie jest to bardzo drogi zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×