Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moja mila

Usunac czy nie... nie chce kolejnej dziewczynki

Polecane posty

Gość moja mila

Mam juz 35 na karku, dwie dziewczynki 14 i 6,5 lat. Z zazdroscia patrzymy z mezem na synow znajomych, tych malutkich. Oboje pewnie chcielibysmy...jesli wiedzielibysmy ze na 100% bedzie syn ! Nie potrafie sie jednak zdecydowac,bo: nie chce robic tego dziewczynkom, maja dodatkowe zajecie, no i wiecie wczysy itp. poprostu mialabym dla nich automatycznie mniej czasu. Bardzo zle znosze ciaze. Praktycznie od pierwszego do ostatniego miesiaca wymiotuje i przy tym mdleje z bolu. I tego sie tez najbardziej boje. Ale przede wszystkim bardzo chcialabym miec syna, nie przezylabym gdyby to byla corka. Wiem ze o brzmi strasznie, ale taka jest prawda. Od wczorajszego wypadku, wiecie co mam na mysli... Mam jeszcze 40 godzin na podjecie decyzji o tych srodkach antykoncepcyjnych dzialajacych do 72 h po stosunku. Jestem w sobie rozdarta i nie wiem co mam robic. Jesli wiedzialabym ze o syn bylabym chyba najszczesliwsza osoba na swiecie, a o mezu juz nie wspomne. Co robic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletka po nie usuwa
ciazy daj spokoj z marna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz, moge ci tylko napisac ze sama chailabym miec brata a mam 2 siostry. 3 dziewuchy w domu to koszmar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooo matko
po pierwsze jesli wezmiesz postinor, to nie bedzie aborcja. masz pewnosc, ze tam sie cos juz zagniezdzilo? nie. to dopiero godziny, jesli juz cos jest, to dopiero podzial komorki jajowej. zadnego zarodka. 35 na karku a takie myslenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto nie ryzykuje ten nie ma. A pozatym czy warto rezygnowac z powodów płci?? Decyzja jest twoja.W sumie nie wiesz nawet czy jesteś w ciązy... A co z ta zazdrością o synów znajomych- nie da sie wszystkiego mieć-uwierz mi, ja też bym chciała mieć dużo rzeczy, niestety o ile wiem że ich mieć nie będę, cieszę sie z tego co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 3 siostry, jedna z moich sióstr ma 3 dziewczynki i wcale nie jest tak źle, fajny jest taki babski gang :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mila
Wiem ze o brzmi beznadziejnie. Przyjmuje wasza krytyke z pokora. Wiele kobiet stara sie o dzieciatka a nie moze ich miec. Prawda nie mozna miec wszystkiego. Nie wiem czy jestem w ciazy. Porostu mysle co zrobic. A jesli zaskoczylo i bylby chlopiec? A jesli nie? Zwarjowac mozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o koorva
moze niech mąż rzuci monetą - orzeł zostaje reszka tabletki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowe nozyczki ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamyszaaa
ciezko jest radzic w takich sytuacjach ja wiem ze dla mnie nie mialoby znaczenia czy mam 3 chlopcow czy 3 dziewczynki to zalezy od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany mam trzy dziewczynki i gdybym miała mieć ich więcej to nie usunęłabym z takiego powodu ! Kocham wszystkie tak samo i jak zdarzy mi się czwarta będę przeszczęsliwa nie można kochać dzieci ze względu na ich płeć, przemyśl to...ciesz się, ze są i niech będą jak najbardziej dziewczyńskie mój mąż też by chciał chłopaka, ale kocha je a najmłodszą ubiera w sukienki, by nikt z chłopcem jej nie mylił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górolecka
a ja ci powiem, ze kiedys bedziesz tego zalowala... wiele kobiet oddalo by wszystko za ta chwile zajscia w ciaze, a ty po prostu w takim wieku myslisz jak jakas gówniara, no ale popieram papierowe nozyczki... ze jezeli ma byc lepiej dla dzecka, zeby sie nie urodzilo, to zrób to co juz chcesz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z 500 albo 600
a od kiedy usuwa się ciążę postinorem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już dwóch chłopców:) jakbym miała trzeciego to bym sie bardzo cieszyła:D to nie ma znaczenia jaka płeć!!!! to będzie TWOJE DZIECKO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mila
Sama sie nie moge czytac. Mysle rzeczywiscie jak gowniara rozkapryszona. Nie chcialam miec trojki dzieci, nigdy nie planowalam. Teraz stalo sie to co stalo i sama nie wiem co dalej. Dla mnie to jest tragedia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż przykro czytać takie rzeczy... nigdy nie masz pewności co do dziecka-nawet jesli urodził byś wymarzonego syna...a np okazałby sie chory...? to co wtedy...tez byś sie pozbyła go? Dzieci nie leżą w sklepie na półce tylko są nam dane...i trzeba sie nimi cieszyc bez względu na płec czy wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to tak
moja mila pierdolnij sie larwo w pyskkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie nie nie
nie usuwaj, pozniej bedziesz zalowala, a jak w twoim brzuchu jest geniusz? nie odpowiesz na to pytanie gdy usuniesz ciaze :-P w mojej rodzinie jest 6 osob. mam 2 starsze siostry. Miałam być ostatnim dzieckiem, jednak ostatni był 'przypadek' i to wlasnie synek. a teraz to głupi bachor bo jedyny synek i za mocno rozpieszczony xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie nie nie
dodam jeszcze ze na synka bedziesz musiala wydawac 2x wiecej kasy co na coreczki. mówię tu o ubraniach jak 1 corka wyroscie z ubran to przejmuje je druga. na rynku jest wiecej ubrac dla dziewczynek,a dla chlopcow sa drogie z tego co zauwazylam...a po za tym ile stracisz z nim nerwow, wiadomo ze matce z corka lepiej sie dogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o koorva
a ja sie tak zastanawiam po co zakladasz taki temat? Czy my obcy ludzie mamy podjąc za ciebie taką decyzje? Czy bedziesz sie kierowala takim poglądam 50 osob na tak 60 na nie?????????? Kobieto w czym my mamy ci pomoc hę? To nie my bedziemy karmic to " dziecko" i nie my bedziemy rozdarci psychicznie. Ta decyzje powinnas tylko konsultowac z mężem a nie z obcymi ludzmi na forum. To twoje zycie babo i zadna z nas tego nie przezyje za ciebie. I jeszcze tak : NIE UWAZALAS JAK ROBIŁAŚ TO TERAZ RÓB JA UWAZASZ!!!!!!!! az wierzyc mi sie nie chce ze naprawde w takiej decyzji kierujesz sie opiniami z forum - jestes nienormalna!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matka dwojki dzieci nie powinna miec nawet takich mysli.to tak samo nie bedziesz miec czasu dla sowich corek jak bys urodzila chlopca glupie gadanie i to dorosla kobiet wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hp 7500
masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!powiem ci nie doceniacie tego ze macie ....niektóre z nas kobiet dały by wszystko za to by miec choc jedno dziecko a ty marudzisz ze dziewczynka znowu ,,widocznie tak ma byc jejkkuuu prosze cie masakra normalnie ,,,dziecko to dar ,,niewazne jaka płeeeccc ale zeby było zdroweeeeeeeeeeeee ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to żenada. Ja bym sie wstydzila cos takiego pisac tu na forum. W ogole przyznawac sie do czegos takiego! Nie wiem, dla mnie to az zle sie robi jak takie cos sie czyta. Kurde,wiele par chce miec chociaz jedno dziecko a ty narzekasz ze to KOLEJNA DZIEWCZYNKA.Kobieto czy ty czytalas to co napisalas? Opamietaj sie, w zyciu bym czegos takiego nie zrobila.A zadam ci pytanie, zastanawialas sie moze, czy za jakis czas nie beda cie dreczyc wyrzuty sumienia???? Nie wiem to jest twoje zycie,twoja decyzja!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyahhhhhhhhhhhhhhhh
Kobieto nie zasługujesz na córki które masz, jeste koszmarna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mila
macie racje jutro ide po tabletke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wez od razu kilka na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam
Wiesz co, jestem przeciwna aborcji, ale najlepiej bedzie jak pójdziesz i usuniesz bo takiej głupiej kobiety w zyciu nie spotkałam:-O,żeby sie zastanawiac czy usunąc w ogóle ,to jeszcze zrozumię ale że zadecydowac ma płec dziecka to już szczyt głupoty!!!!! Idz ,usuń bo dziweczynka bedzie miec przesrane z taka matką:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam
Ja sie zastanawiam,jak trzeba byc debilnym ,zeby jeszcze na forum poruszac takie tematy:-O mam nadzieje,że to prowokacja...:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×