Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elizówka

02.05.2009

Polecane posty

Gość elizówka

Co myslicie o tej dacie na ślub? Wypada to w weekend majowy i mam lekkie obawy. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizówka
A może jest ktoś na forum kto ma rezerwację na ten termin i może sie wypowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj jest miesiacem maryjnym
i z tego co wiem nie nalezy w tym dniu barc slubu...Ale oczywiscie to przesad :) ... Czym sie kierowalas wybierajac te date?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizówka
Wszystkie terminy są już pozajmowane, jasne ze bym wolała w sierpniu, ale co zrobić...wiem, że ludzie gadają , że w maju się nie bierze slubu, ale to chyba jakis zabobon, bo skąd to się w ogóle wzięło. maj to piekny miesiąc, wiosna, zielono....Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie! Moja kolezanka ma juz zamowiona sale na ten termin i wcale sie nie przejmuje tym,ze nie ma \"r\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizówka
Dzięki za pocieszenie:) może znajdzie się ktoś kto również ma zamówiony ten termin... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosso
dziewczyno nie przejmuj się, my braliśmy ślub w maju i jakoś przez te 5 lat nic się nie wydarzyło. Moim zdaniem to najpiękniejszy miesiąc. A przesądy, że bez rrrrrr ... mój brat żenił się w lipcu a siostra w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin ślubu na 16.05.2009r. i cieszę się, że nie jest to tak oblegany miesiąc jak czerwiec czy sierpień, bo wtedy wszystko trzeba co najmniej 1,5 roku wcześniej załatwiać i nie ma wolnych terminów tam gdzie by się chciało. A co już masz załatwione? I gdzie robisz wesele? Ja mam sale, kościół, zespół, kamerzystę i fotografa jak na razie. Wszystko załatwiliśmy w ciągu tygodnia to co chcieliśmy bez żadnych stresów :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizówka
Wow, to Ty juz masz prawie wszystko, my mamy tylko salę, teraz szukamy zespołu i tez problem, bo jak juz jakis sie spodoba, to zajęty, no ale może coś sie znajdzie.A i na dniach idziemy kościół załatwiac, też sie troszkę obawiam czy będzie miejsce. Zobaczymy za parę dni. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona parasolka
Ja też mam ślub 16.05.2009r i nie bardzo przejmuje się tym co mówią inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×