Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomek3333

co lepiej prezent czy kasa?

Polecane posty

Gość tomek3333

jak sadzicie - na chrzciny jako chrzestny lepiej mam dać kasę czy prezent ? i jaki ? moze mi pomozecie ?bo nie znam sie kompletnei na tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitko
lepiej prezent. kasę rodzice przewalą i dziecko nic z tego nie bedzie miało. może bransoletke na rączkę z wygrawerowanym imieniem labo łańcuszek złoty z medalikiem. bedzie miało pamiątkę na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego maja kase
"przewalic"? Pewnie by kupili cos dla dziecka wlasnie... Chociaz w zloto dobrze jest niby inwestowac... Tylko nie kupuj jakich bezuzytecznych obrazow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek3333
no fakt; masz racje; a ile mniej wiecej mam na to wydać ? ok. 200 300 czy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jakich dziecko ma rodziców....ja mam w rodzinie takich że dziecko nic by z tej kasy nie zobaczyło a i takich którzy za tą kase dziecku kupią a resztę włożą do skarbonki....jeśli ty masz tych pierwszych to kup prezent....tylko bransoletka to chyba zły pomysł...jakie dziecko będzie nosić taką biżuterię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitko
nie chodzi mi o to :przewala " w sensie kupią coś może i dziecku ale na pewno coś co potzrebuja na teraz a dziecko w przyszłości nie będzie nic miało po chrzcie. ja do dzisiaj mam złoty łancuszek z medalikiem i nigdy go nie oddam nikomu, chyba ze własnemu dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek3333
aha ; i czy jako chrzestny kupuje cos jeszcze ; świeczkę ...biała szatke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitko
nie musi jej nosić teraz. znam dzieci które mają roczek 2 latka i mają takie bransoletki. ułatwiona sparwa kiedy dziecko się np. zgubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego maja kase
no a jak potrzebuja cos teraz dla dziecka?? Chyba wazniejsze sa biezace potrzeby wlasnie niz jakies tam pamiatki na przyszlosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek3333
aha dobra to ja swiece ; dzieki ;bo nie wiedzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz, ja uwazam ze prezent bylby odpowiedni, u mnie w rodzinie daje sie jakis skromny prezent+kasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek3333
dodam że to dziecko znajomych-przyjaciół ( nie rodzina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, ja uwazam ze obowiazel lozenia na dziecko maja rodzice :) dlatego lepiej kup jakis prezencik ladny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek3333
chyba wybiore prezent ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze prezent
wierz mi - juz 3 razy bylam chrzestna - a to jeszcze nie koniec :D tez uwazam ze obowiazek lozenia na dziecko maja rodzice. kup prezent i bedzie dobrze. jest masa fajnych zabawek interaktywnych, gadzetow dla dziecka, jakichs chodzikow, mat edukacyjnych, ksiazeczek ze na pewno wybierzesz cos fajnego. ja ostatnio kupilam na allegro taki kojec dmuchany dla malucha z piszczalkami w podlodze i zabawkami wiszacymi u gory na paląku - swietna sprawa i dla dziecka bo sie pobawi i dla rodzicow, bo dzieciak jest w tym bezpieczny. cos podobnego do tego: http://allegro.pl/item418629925_super_kojec_dmuchany_intex_137cm_x_104cm_48470.html , do tego wielka ksiege bajek z pieknymi ilustracjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek333
fakt ; cos poszukam na allegro dzieki; jak ktos ma jeszcze jakies propozycje to dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annajabut
a ja bym kupiła kolczyki jesli to jest dziewczynka i moze kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek3333
jak macie fajne stronki z biżuteria dla dzieci to wklejajcie linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylem chrzestnym w zeszly weekend - kupilem aparat cyfrowy - ale to wczesniej bylo ustalone z siostra ze to kupuje (bo nie mieli jeszcze itd) Normlanie jednak wolalbym dac pieniadze - uwazam ze to lepsze rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona położna
mozesz kupic jakąś huśtaweczkę, leżaczek-bujaczek, chodzik - zależy jakie dziecko i ile ma:) ale kupując prezent mniej na uwadze dobro dziecka a nie rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×