Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkoooch

m a n p o w e r czy ktoś słyszał o takiej agencji

Polecane posty

Gość kkkoooch

Jesli tak to co moze o niej powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agencja hahahhaha
to wyłudzacze, zrobią na Tobie niezłą kabonę hahahha jak wszystkie zresztą te "agencje" pośrednictwa i pracy hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
tzn ze co ? miałeś/aś doczynienia z nią?Czy musiałeś/aś cos placic aby rozpocząć pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RFTGY
Pracowałem z ludźmi zatrudnionymi przez Manpower. Podpisywali umowy na 2 lata, dostawali do ręki 800 zł, podczas, gdy pracownicy zatrudnieni bezpośrednio u pracodawcy dostawali 2 razy więcej za tą samą pracę. Oczywiście różnica ta szła do kasy Manpowera. Nie mogli rozwiązać umowy wcześniej, bo groziły wysokie kary finansowe. NIE POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
dzieki za info moze ktos wie cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka Vitaminka
hm..czyli jak zechcę 2000 netto.. to firma musi mi dać 2000.. a firmie manpower..800? czyli w sumie moj koszt utrzymania wynosi 2800 netto..a brutto to jeszcze wiecej? czy odliczą sobie od tych 2000 te 800?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyotos
dla ludzi bez doswiadczenia takie oferty sa jak znalazl, nie ganilbym tak tej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agencja jakk kazda inna
żeruja na zdesperowanych, lepiej poszukac prace samemu niz przez naciągaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
to są w porządku. pracowałam przez nich w pewnej firmie i nie narzekam. płacili godnie i terminowo żadnych problemów z nimi nie miałam. Nie rozumiem czemu "żerują". nie pasuje ci szukaj pracy sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
dzieki wszystkim za wiadomości ale ta ostatnia wypowiedz jest najbardziej odpowiednia jak narazie zaproponowali dobre warunki i oni sa tylko firma pośredniczącą ja nic nie place...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka Vitaminka
a płace w tych instytucjach są poane w netto? czy brutto? np te płace podane na info.praca.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala14
wczoraj byłam na rozmowie i podali mi wynagrodzenie brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywier822333333333333
zwykła agencja pracy tymczasowej, będa pobierali część Twojego wynagrodzenia przez jakis czas, sama bezpośrednio nic nie będziesz płaciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala14
zaproponowali mi prace stała i umowe podpisuje z pracodawca bez posrednio a nie z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak natrzepią na Tobie kaski
bezinteresownie tego nie robią, więc nie myśl, że tyle byś zarabiała gdybyś sama załatwiła sobie pracę u tego pracodawcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak lubi robić na agencje
to kto jej zabroni pytam się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka Vitaminka
a powiedz lala14 oni podają już kwotę? czy pytają się, ile by Pani chciała zarabiać? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
mi podała kwotę ile zarabia sie na godzinę, pani była nawet tak miła ze obliczyła ile bym w przyblizeniu zarobiła przez cały miesiąc na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem że jeśli
Rozumiem. Na godzine np 9 zł x 5 dni= A i A x4 tgodnie= C czyli zarobek cały czyli 1200 zł.. a ile zarabia się na takim call center, ale z jezykiem? np ruski, włoski itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dość długo tutaj nikt nie pisał o tej agencji ale jest taka jedna strona http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,4344 (bez spacji, ta licza i przecinek to jest część linku) tam jest wszystko pięknie opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z językiem na CC w Rzeszowie np. min. 20zł/h netto przy umowie zlecenie. W innych miastach lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syf na hotelach bałagan oszustwo złodziejstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsino
To, gdzie Wam agencja pracy załatwia pracę zależy w dużej mierze od waszych kwalifikacji i oczekiwań oraz w dużej części od rynku - czyli tego jakie jest zapotrzebowanie na pracowników. Akurat w swojej historii miałem okazję szukać pracy tymczasowej i Staff Partner Agencja Pracy Tymczasowej mi w znalezieniu zajęcia pomogła - https://www.staffpartners.pl/ teraz wydaje się, że rynek jest jeszcze lepszy, dla pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×