Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3OPCJE

Wrócić do byłego?

Polecane posty

Gość Matyldatoja
Nie wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała zbłąkana
Nie wracaj, ja miałam to samo, nie kochałam faceta, ale był taki dobry kochany czuły ciepły itp. Zrywałam wracałam, pomiatałam nim, nie szanowała, a on i tak byl dobry. W końcu zakochaalm się bez pamięci i wiesz co się stało, on się odkochał, i kopnął mnie w tyłek.. Nie mogę się pozbierać i poczucie winy że to przezemnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exs
Jeżeli jesteś pewna że go Kochasz -daj mu szansę ,bo Wasza miłośc trochę się pogubiła ,ale warto ratować związek , jaki by on nie był -ale jeżeli jesteście pewni że się kochacie -próbujcie i bądzcie szczęsliwi z całego serca Wam życzę -miłośc jest najważniejsza nie inne dobra.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym, że ja go nie kocham, raczej to przyzwyczajenie do dobrego, że zawsze patrzył we mnie jak w obrazek, wszystko dla mnie.... Niechce go ranić, więc raczej nic z tego, choć nie raz chciałoby sie przytulić do Jego ramion, tam jedynie odnajdowałam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała zbłąkana
Nie wracaj, miałam to samo.. naprawdę..Nie kochałam go a on jakby mógł to by nieba mi uchylił , zakochany do szaleństwa. A ja traktowałam Go można powiedzieć jak kolege, w pewien sposób Go lubilam, był moim przyjacielem fajnie było się z nim spotkać spędzać czas itp, seks byl fajny.. Ale w pewnym momencie jemu przeszło a ja uświadomiłam sobie że Go kocham, niestety za pużno.. Kopnął mnie, bo tak naprawdę nigdy nie traktowałam Go z należytym szacunkiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×