Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dziusiek

Ktora z was chce zosta mamusia.???

Polecane posty

nie wiem jak wy ,ale mnie mysl o dziecku przesladuje juz od dluzszego czasu,jest to mile,ale z drugiej strony nie ,bo moj chlopak nie jest gotowy na to.tak przynajmniej mowi.a ja nie moge przestac myslec o dziecku.marzy mi sie takie malutkie cudo,a w dodatku dziewczynka. a jak jest z wami???czy macie podobnie do mnie??? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dusiek ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dusiek ile masz lat
wsumie najwyzszy czas:) a partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marze o dziecku, ale ja z kolei bardziej o chlopcu:). moze to dlatego, ze w mojej rodzinie pojawiaja sie od kilkunastu juz lat jedynie dziewczynki. Moj maz tez dlugo nie czul sie gotowy, mimo, ze jestesmy razem od 9ciu lat, dopiero niedawno zaczal sam z siebie rozmawiac o ewentualnosci zostania rodzicami. tak wiec odstawilismy antykoncepcje i probujemy juz 3ci cykl. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dusiek ile masz lat
ja podobnie jak autorka marze io dziewczynce ale wiadomo najwazniejsze zeby malenstwo bylo zdrowe.problemu z partnerem nie mam bo on chyba bardziej pragnie dziwecka niz ja ja uwazam ze jestem duzo za mloda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z moim chlopakiem 8 lat,tyle ze on ma juz dwoje dzieci z pierwszego malzenstwa i to pewnie jest powod dlaczego nie jest jeszcze gotowy do dziecka ze mna. mowi ze chce tylko nie jest jeszcze gotowy.a ja znowu czuje ze to juz i nie chcem czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat dziusiek
ja jestem juz z moim 4 lata i dziwie sie mu ze w tym wieku chce dziecka.wsumie dziwie i nie dziwie sama chce ale mysle ze poczekam z 2,3 lata musimy sie najpierw ustatkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że nam się udało i będziemy szczęśliwymi posiadaczami trzeciej pociechy, tym razem zamarzył nam się chłopiec, bo już córcie mamy w ilości 2, zresztą to nie ważne, przynajmniej dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki sa slodkie takie kochane,chlopcy tez ale ja mam slabosc do dziewczynek.dzieci malutkie sa takie wdzieczne kochane ... ach kiedy bedzie ta chwila...;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie szanse sa pol na pol, bo tak jak w mojej rodzinie rodza sie same dziewczynki, tak u meza to sami chlopcy! on sam ma samych (5!) braci, zadnej siostry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana zdaje sobie z tego sprawe,wiem co to znaczy ,w domu od strony brata sa dzieci wiec wiem jak to jest,ale mimo to sa cudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślałam, że u mnie są szanse pół na pół, bo u mnie same baby, żadnego chłopa, ja mam 3 siostry, jedna z moich sióstr ma 3 dziewczyny, druga jedną a ja mam 2 u męża znowu i faceci i babki, więc zobaczymy co teraz będzie, chcielibyśmy dla odmiany chłopca, ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Mela, ma 3 lata i jest tak urocza, że każdy na ulicy musi jakimś komplementem zarzucić :) Starsza też bardzo wdzięczna jest a nóż modelką zostanie, chociaż ostatnio jest na etapie "mamo będę artystką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, dziewczynki sa bardziej urokliwie wizualnie od chlopcow :), no i podobno grzeczniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka artystka,a kto wiec co za 10 lat wymysli.. kochane, podoba mi sie jak nosza nasz buty...male modelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja juz nie wiem jak sie robi chlopca hihih..nie udziele ci rady,ale ty mozesz powiedzec jak sie robi dziewczynke hihih..(zart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababetix
ja juz jestem ale bym chciala zostac mama poraz drugi jednak boje sie i to mnie blokuje wiec pewnie zostane przy jednym dziecku.niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×