Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam dola mega

facet poszedl do innej a ja zaczynam myslec ze jestem taka beznadziejna

Polecane posty

Gość mam dola mega

ze wybral inna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beki2
ciekawe jak facet sie czuje, gdy zostanie porzucony :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie...
jego oczekiwania były inne niż to, co znalazł u Ciebie. Co nie znaczy, że jesteś beznadziejna, daj spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dola mega
nie bylismy para wszystko bylo na poczatku... ale pewien czas sie nie widzielismy a potem on juz zajety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dola mega
ja tak sie czuje 6 mc juz jakby mnie ktos mlotkiem w glowe walnal nic mi sie nie cche:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beki2
ale ja sie nie pytam co robi tylkop co czuje ???!! ze niby facet to taki twardziel bez uczuc ?:D ...dlatego wiekszosc facetow to alkoholicy nie radzacy sobie z problemami inaczej niz zapijanie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PorazonaKłamstwem
Droga zdołowana Ja się dziś dowiedziałam, że chłopak który mi się podobał i który obiecywał mi wyjścia do kina itp. , ma śliczną dziewczynę od dawna(tak mówią Ci co ja wizieli). Mnie od podan 6 m-cy wmawia, że jest sam. Czuje się teraz jak totalna idiotka :( Pocieszam się tym, że nie powiedziałam mu co czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dola mega
ja tez nie powiedzialam ale czuje sie jak debilka do kwadratu ..ludzilam sie po spotkaniach pacalunkach po tym jak mowil ze cos z tego bedzie:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beki2 ale ja sie nie pytam co robi tylkop co czuje ???!! ze niby facet to taki twardziel bez uczuc ? ...dlatego wiekszosc facetow to alkoholicy nie radzacy sobie z problemami inaczej niz zapijanie ich. silny facet ulzy sobie chwile przy setce....my idziemy na wodke ...wy do przyjaciólek w takich chwilach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PorazonaKłamstwem
Więc czujemy się tak samo. Jest mi teraz strasznie źle, ale wiem, że to minie. Najgorsze w tym jest to, że muszę go codziennie oglądać (nie mam wyboru) i udawać, że wszystko jest jak dawniej ( bo przecież ja nie miałam żadnych oczekiwań :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dola mega
ja dzieki Bogu go nie widze sama sie usunelam wrocilam do domu ( bylam za granica, kretynka pojechaalm tam dla niego:O:O:O:O:O:O:O:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dola mega
nie moglam zniesc jego widoku i tej dziewczyny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PorazonaKłamstwem
Ja muszę go znosić, a jeszcze wczoraj pytał,czy wybieram się na impreze, bo jeśli tak to po mnie przyjedzie (śmiechu warte). Musiałabym mieć fajną mine, gdyby ona też tam była (żałosne). A dziś dostałam obuchem w łeb !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga jaka jestem durna
wysmaruj mu auto gownem, najlepiej klamki. taka dostalam wlasnie rade na kafe i pomysl wydaje sie w swej prostocie genialny. poszedl do innej, znaczy nie byl to facet dla ciebie. znajdziesz lepszego, gwarantuje i bedziesz sie smiala z tego jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dola mega
ile masz lat? kurcze ja sie mecze 6 mc ... nawet nie patzre na innych facetow nie chce nikogo...:O sama siebie pograzam ale jak mam sie czuc? glupia uwierzylam i zrobilam najwieksze glupstwo jadac tam:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PorazonaKłamstwem
Dobry pomysł, ale mam swoją godnośc (jeśli rada była dla mnie:) ). Zachowam się z klasą, ale w odpowiednim momencie powiem co myśle o kłamcach (kłamstwo to najgorsza obrzydliwość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PorazonaKłamstwem
Ja mam 25 lat, on 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dola mega
czyli starszy od Ciebie ja tez mam 25 on 22:O zalosne zakochalam sie w dzieciaku i w dodatku jego kolega sam to powiedzial duze dziecko z niego ktore samo nie wie czego chce:O ja tylko sie ciesze ze bylam w stanie rzucic wszsytko i wrocic do domu..tyle dobrego z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PorazonaKłamstwem
Nie będę się z Tobą licytować o to, która jest bardzej żałosna. "Mój" powinien zachowywać się jak dojzały człowiek, a tu co? :/ Kiedyś nawet już mi mówili, że ma dziewczyne. Zapytała go o to (niby żartem), czemu mi mówił, że jest sam. Ona na to, że naprawdę jest sam, tylko znajomi mają nieaktualne informacje. Uwierzyłam. Dziś się dowiaduje, że pokazywał zdjęcie swojej dziewczyny kolegom z pracy. Kretyn skończony! Wystarczyło od razu powiedzieć, że ma dziewczyne i nie byłoby problemu, Mówi się trudno. Teraz narobił mi nadziei :( Ale nadzieja matką głupich - teraz się o tym przekonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dola mega
Nie będę się z Tobą licytować o to, która jest bardzej żałosna. ---> obydwie jestesmy zalosne:O ja glupia wsiadlam w samolot pelna nadzieji ze bedzie ok no bo przeciez mowil tak:o kretynka skonczona pojechalam za facetem do pracy do innego kraju i zobaczylam tego debila z dziewczyna :O zeby chociaz jakas fajna laska a tak czuje sie jeszcze gorzej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dola mega
a najgorsze jest to ze bedac w Polsce nie mialam z nim kontaktu hehe to sie nazywa kretynizm i zaslepienie ale ja bylam glupia i zaslepiona! facet od samego poczatku sie mna bawil mial mnie w dupie a ja sie zakochalam w gowniarzu! stara i glupia jestem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PorazonaKłamstwem
Więc może nie ma sie co jeszcze bardziej dołować! Obaj to kretyni! Ty przynajmniej nie musisz oglądać jego gemby, ja niestety musze i musze się jeszcze przy tym uśmiechać (żeby nie wyjść na kretynke, która robi foty z byle powodu - bo niby co mnie to obchodzi z kim jest, czy nie jest). Ja juz trenuje wymazywanie gościa z życia. Skasowałam wszystkie wiadomości od niego, usunęłam jego numer telefonu z komórki. Będę go omijać na tyle na ile się da. Skupie swoją uwagę na czymś innym. Wczoraj zapisałam się na kurs tańca (jakbym juz wiedziala), więc będę miała czasochłonne zajęcie. Oderwe myśli od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal zal zal
mnie sie to zdarzylo juz kilka razy to jak mam sie czuc :O za kazdym razem odchodza bez slowa i wracaja do bylych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O bosze co za temat
2 idiotki sie nakrecaja stereotypowe odczucia porzuconej kobiety - a ty wez sie naucz logicznie myslec bo ja tu nie widze "stereotypowosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PorazonaKłamstwem
Nie łam się. Nie ty jedna byłaś głupia. Wierzyłyśmy w bajkę, którą same sobie wmówiłyśmy. Teraz trzeba to jakoś wyprostować. nauczyć się żyć normalnie. Twoja historia przypomina powieść "Pod słońcem toskanii". Jej bohanerka, tez pojechała za facetem, który okazał się mieć inną. Jednak na końcu spotkała przypadkowo mężczyznę swojego życia :) To była powieść na faktach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×