Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam się czy wy baby

DZIEWCZYNY CZY WY

Polecane posty

Gość pytam się czy wy baby

jak piszecie że rozpoczynamy staranka to znaczy że pieprzycie się bez gumy dzień i noc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak robie
a nie mam zadnych "staranek" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy diabelek
to znaczy ze zaczynaja sprawdzac sobie temperature,licza cykle, pija rozne swinstwa,mowia swym facetom kiedy to najlepiej sie bzyknac,i takie tam.zamiast spokojnie,bez nerwow kochac sie z facetem i korzystać z tej bliskosci to mysla czy TYM razem udalo sie zaciazyc? to wg nie sa staranka,czego nie popieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy diabelek
*to wg mnie sa staranka forumowiczek........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andora
Baby to masz w nosie dzieciaku! A co się tak interesujesz staraniami o dziecko? Ty biedaku pewnie tylko jedziesz na ręcznym dzień i noc i zazdrościsz, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak robie
a skad wiesz, ze autorem topiku jest mezczyzna? I ze jest on do tego maloletni? ;) Nie builwersuj sie tak 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy diabelek, jak mają problemy z zajściem w ciążę a bardzo chcą, to jakoś muszą się do tego przygotować. Też nie popieram tych cyklicznych i rytmicznych wyliczanek, kalendarzyków, mierzenia tempki itd., ale jak nie mają wyjścia, to czemu się dziwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy diabelek
cyganka>>>no ja wiem ze czasem nie ma wyjscia i trzeba wyliczac bzykanka,moze za czesto tu siedze i dlatego tak sobie napisalam.ale i tak uwazam ze jakby wyluzowaly i cieszyly sie ta bliskoscia z facetem to szybciej by zaszly w ciaze.jak ja sie staralam o dziecko,tuz po slubie,to nie mialam zielonego pojecia ze mozna W TAKI SPOSOB kalendarzykowy plaoowac ciaze,dopiero tu na ciazowym sporo sie dowiedzialam i jestem troszke w szoku.ale moze to i dobrze ze bylam zielona w tym plaowaniu ,bo nam udalo sie za 1 razem,czego zycze kazdej kobiecie ktora pragnie miec dziecko.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Diabelek, TOBIE udało sie za pierwszym razem..A pomysl, ze chcesz, kochasz sie spontanicznie, bez zabezpieczen, bez spinania sie i celowania w ten dzien, i tak mija rok, dwa,trzy, piec, dziesiec...Ilez mozna byc spontanicznym, wyluzowanym i skupionym tylko na bliskosci, jak nie udaje sie osiągnąć drugiego bardzo ważnego celu-zajść w ciążę?? Wiem, że nakręcanie sie jest niedobre, i często jest to wadą topikow tzw. staraczek. Ale jesli dzieki temu pisaniu tu udaje im sie nie zwariowac w oczekiwaniu na ten cud macierzyństwa, to co nam do tego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy diabelek
pszczoła>>wiem,rozumiem doskonale i nie czepiam sie (ja po kazdym bzykaniu lecialam po test ciazowy :p wiec to tez nie bylo tak do konca na luzie ;) haha teraz juz wiem dzieki staraczkom kiedy trzeba robic test )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×