Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawiedziona ..

co robić ..? co mysleć ..? mamy , doradzcie ...

Polecane posty

Gość zawiedziona ..

witam. mam problem... mam 26 i od 3 lat z mężem staramy się o dzidziusia .. jednak wciąż się nie udaję .. ;( lekarz twierdzi ,że oboje jesteśmy zdrowi i - trzeba próbować .. ostatnio kochałam się z mężem.. jakoś tak wyszło , że ja dostałam pracę (nową) i kochaliśmy się z prezerwatywa. (od początku mojego współżycia zabezpieczam się tylko prezerwatywą). po kilku dniach pytałam się męża czy było wszystko ok.. miałam wrażenie , że jestem w ciąży , że może pękła. Tomek(mój mąż) twierdził , że ani nie pękła ani nic,żebym wyluzowała w końcu kiedyś nam się uda a teraz mam się skupić na pracy. lecz zbytnio mnie nie uspokoił.. zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki. (był negatywny.) dwa ni potem sotałam miesiączkę. (obfitą trwała 6 dni). po 26 dniach dostałam kolejną (również obfitą trfała 5 dni) teraz jestem 3 dni po miesiączce a cały czas boli mnie lekko podbrzusze, i mam wrażenie , że coś w tym moim brzuszku jest .. naciskam go i czuję taka jakby kuleczkę .. myślicie , że to urojenia .. ? był test , miesiączka a ja jednak cały czas myśle o tym , że mogę być w ciąży .. ? jak wyluzować? przestać o tym myśleć bo jeszcze - jak to powiedział Tomek - wpadnę w takie urojenia , że dopiero wtedy będzie cięszko.... jak z tym walczyć .. ? wiem, że długo całą historię opisałam ale byłabym wdzięczna za jakieś rady ... :(:( pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę Cię straszyć
ale myślę, ze powinnaś iść do lekarza na usg, może to jakieś torbiele. Trzeba to wykluczyć. Co prawda ciężko to wyczuć ręką...ale..Ciąża w tym wypadku to jak szóstka w totka. Nie nakręcaj się, kiedyś się uda, tymczasem idź do lekarza, zajmij się pracą. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma miala mieiaczke do 6 miesiaca cazy nie wiem czy obfita czy byly to tylko plamienia ale miala......tylko z tym naciskaniem brzucha i \"kuleczka\" to dla mnie troche nierealene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona .
ja kuleczka to nie na samym podbrzuszu - jak przy ciąży tylko już wyżej... wiem, że się nakręcam i ciąża w tym przypadku jest nie możliwa ...ale cholara jasne nie potrafię inaczej myśleć tak bym chciała mieć dziecko ... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×