Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EMTI

CIĄŻA CZY TO MOŻLIWE???

Polecane posty

Mam chyba zowu jakies urojenia...od pewnego czasu czesto rano mam silne mdlosci ,ktore wrecz mnie budza i nie moge spac...pozniej sa lekkie i utrzymuja sie tak do 16.00 . Biore tabletki antykoncepcyjne, jeden raz wzielam za pozno tzn minelo juz 12 godz. no i kochalam sie z narzeczonym bez dodatkowego zabezpieczenia... teraz mialam raczej plamienie niz okres... wkladka mi wystarczala... no i jakos tak dziwnie sie czuje , no i brzuch mnie bobolewa tak jakby ktos mi go ciagna do gory... robic test czy to tylko shizy i wczystko sobie wkrecam..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie i nie wiem czy powiedziec narzeczonemu o moich obawach bo powie ze znowu cos sobie uroilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdas
zdecydowanie schiza... urojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomkaaaa
gratuluję dzidziusia. wolisz chłopca czy dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaaa
mam poważne pytanie i wymagam szybkiej odpowiedzi... Pieściliśmy się z chłopakiem... Dotykał mnie w miejsca intymne swoim członkiem delikatnie,ale nie pledką... teraz bola mnie jajniki... czy jest możliwość, żę jestem w ciąży??? czy to poprostu dlatego, żę za tydzień dostanę miesiączkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak bym byla w ciazy to bym sie bardzo cieszyla, ale mysdle ze to urojenia i szkoda fatygi na test;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jezeli tak mowicie to wierzycie w to ze moglam zajsc w ciaze nie biorac tyko jednej tabletki i wzielam ja 16godz pozniej niz powinnam i nastepnego dnia wzielam normalnie i to jest mozliwe, a wydam 5funtow a nie 10zl ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to dla Ciebie za dużo, te 6 funtów, to nie kupuj. A pigułki nie mają skuteczności 100%. Index Pearla wynosi od 0,1 dla idealnego stosowania do 2 dla stosowania \"przeciętnego. Czyli na 100 kobiet biorących pigułki przez rok w ciążę zachodzą 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to ze za duzo;p bo o nie problem... poczekam chyba jeszcze pare dni jak te objawy beda sie dalej utrzymywac to zrobie test;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja25
ja wpadlam na tabletkach tzn wzielam jedna z opoznieniem jak ty .zrob test szybko bo dziecku szkodza tabletki anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile tabletek zjadlyscie zanim sie zorientowalyscie ze jestescie w ciazy i jak wam sie ciaza zaczela objawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze niech ktos jeszcze cos napisze o ciazy z powodu zapomnienia o zazyciu tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna1
ja zaszlam w ciaze 27 dnia cyklu (!!) a moja kolezanka przez opoznienie 12 godzinne przy braniu anty. Zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos jeszcze zaszedl w ciaze przez zapomniecie tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×