Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa praca i problem

Kto zna KODEKS PRACY??pytanko....

Polecane posty

Gość nowa praca i problem

Kiedy wygasa odpowiedzilanosc materialna w pracy???z chwila zwolnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa praca i problem
czy jesli po zwolnieniu nadal beda realizowane moje zlecenia i okarze sie ze ktoreś bedzie złe to mimo ze bede miala juz inna prace bede ponosic odpowiedzialnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa praca i problem
nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfbf
poszukaj w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa praca i problem
nic nie ma na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa praca i problem
tzn nie ma nic o wygasnieciu odpowiedzilanosci materialnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa praca i problem
widze ze tu tez nikt nie wei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otkakow
z tego co wiem to 6 miesięcy jeżeli nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roszczenia pracodawcy o naprawienie szkody, wyrządzonej przez pracownika wskutek niewykonania lub nienależytego wykonania obowiązków pracowniczych, ulegają przedawnieniu z upływem 1 roku od dnia, w którym pracodawca powziął wiadomość o wyrządzeniu przez pracownika szkody, nie później jednak niż z upływem 3 lat od jej wyrządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa praca i problem
Ojej to co zrobić zeby nie ponosi ewnetualnych kosztów po zakonczeniu pracy?? Czy jest taka mozliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa praca i problem
CO PRACODAWCA MOZE MI ZROBIC SKORO JUZ U NIEGO NIE BEDE PRACOWAC???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa praca i problem
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoretycznie mógłby cię
pociągnąc do odpowiedzialności i naprawienia wyrządzonych szkód. Jedna często się dzieje w mniejszych zakładach, że pracodawca po prostu machnie na takiego pracownika ręką i niczego nie bedzie rościć. Bo najpierw musiałby cie ścigać, potem udowodnić, że to Twoja wina itp. a to za wiele zachodu. Jeśli chodzi o większe korporacje, to nie wiem, jak sytuacja będzie wyglądać. W mojej firmie było tak, iż chłopak zwolnił sie, a potem okazało się, że coś źle zaksięgował, i powstały niedopłaty na koncie jakiegoś kontrahenta. Szef został obciążony przez swego klienta kosztami sądowymi i musiał spłacić należność , a do kolegi zadzwonił, i w siarczystych słowach , że tak powiem : opierniczył go za te błędy, i za to , że stracił około 5 tyś. Ale na tym sprawa się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa praca i problem
NO WIESZ UDOWODNIC WINE BEDZIE ŁATWO JESLI OS FAKTYCZNIE ZAWALE.BOJE SIE BO SZEF JEST NA MNIE CIETY I MYSLE ZE BYLBY ZDOLNY ZEBY MNIE SCIGAĆ. NIE WIEM CZY BY MI ODPUŚCIŁ NP 5 TYSIĘCY JAK TEN TWOJ SZEF:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoretycznie mógłby cię
Ja też zamierzam się zwolnić, a to dlatego, iż zleca mi sie zadania, których nasi " specjaliści" nie są w stanie wykonać ( a ja jestem zwykłym pomocnikiem) , oczywiście nie dostaję z tego tytułu żadnych gratyfikacji, podwyżki szef obiecuje już drugi rok ( z miesiąca na miesiąc ) i oczywiście nawet grosza się nie doczekałam, zleca mi robote, której sam nie potrafi zrobić, a w razie kontroli wszystko będzie moją winą..... Aha, w napadach złości rzuca w nas czym popadnie. W związku z czym mam dość. Nie mówię już nawet o żadnych szkoleniach itp. bo w ogóle nie ma o tym mowy nawet :/ bo żal mu 100 czy 200 zł na kilkugodzinne szkolenie w zakresie pracy jaka mam wykonywać. Matko w co ja znów wdepnęlam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa praca i problem
wiesz co jestem w identycznej sytuacji, szef obarcza mnie swoimi zleceniami, kaze mi wysyłac dla niego zlecenia.Nie mialam szkolen nauczylam sie wszytskiego sama a terz boje sie ze moglam gdzies popelnic blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa praca i problem
a co jak zrobiłam cos zle na 10 tysięcy??????przeciez ja nie mam tylu pieniedzy zeby mu ewentualnuie zwrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dAnka skakanka
trzeba siuę było wcześniej zastanawiać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa praca i problem
danka to prwda ale wiesz ze polak madry po szkodzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podalam Ci podstawe prawna na podst. ktorej pracodawca moze od Ciebie dochodzic odszkodowania na drodze sadowej i jesli bedzie chcial, to to zrobi i nic na to nie poradzisz, takie jest prawo i szkody wyrzadzone sie naprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×