Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monny

gdzie można zamówić tort na wieczór panieński? WROCŁAW

Polecane posty

Gość chodŹ do Kina karolina
fajne fajne ma te torciki smakowe i dość interesujące widziałem jej pełną ofertę i jestem mile zaskoczony skorzystam po nowym roku napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kili kili kili
super te torty zamawialam u tej pani swietne swietne swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u niej jest
u tej Pani jest bardzo pysznie ! Polecam ! bajkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmilllla
Błagam. Dajcie mi jakiś namiar na Panią Gosie!!! Wszyscy o niej pisza ale nie mam pojęcia jak ją odnaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzisiajMi sie
Dziś mi się udało skontaktować i kolejny raz zamówić pyszny torcik ta pani nie działała przez kilka miesięcy ale od tego tyg zaczęla ponownie więc podaje jej aktualny namiar 791686847 pod Tym nr zamówiłam tort wczoraj ! teraz zmieniły się ceny trochę ale i tak jest Tania ! i zamawiam juz 4 tort od niej Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze We Wrocławiu
Torty tej dzieczyny najlepsze we Wrocławiu ! śmiało mogę to stwierdzić do tego z dowozem do domu już je ma wiec rewelacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubny Tortownik mniam
Rolada tiramisu :) sernik wiedeński mniam pyszne jej wyroby sa Tort weselny malutki taniutki i smaczny Polecam oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lord Adam Z.
Czy ja dobrze rozumiem? tort na wieczor panienski??? A czy to przypadkiem nie jest wieczorek gospodyn wiejskich?Kawusia,torcik ,bogracz ,bigisik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszniepyszniepysznie
ja też polecam Pania Gosię 34 zł/kg gdyby ktoś nie wiedział :))) pyszne są te torciki smaczne bardzo Polecam ją serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanim znalazłam kontakt
Zanim znalazłam kontakt do Pani gosi szukałam po cukierniach miedzy innymi cukiernia jaworscy masakra jakaś totalna tort na wieczór panieński prawie taki sam jak u Pani Gosi kosztuje 37 zł /kg tam kosztował 80 zł / kg coś niesamowitego przeraziłam się cenami ! Pani Gosiu te torty są prze smaczne niech nam Pani je jak najczęściej dostarcza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jest to czego chcialam
Pani gosiu bardzo dziekuje za moj torcik:] pyszny dziewczyny sie doskonale bawily robiac fotki na panienskim fotka z tortem mniam :))) cena niesamowita patrzac na to ile on kosztuje w innych cukierniach ! Polecam Pania Gosie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziiio polecam
Tort Weselny był przepyszny serdecznie dziękuję i bardzo Polecam ! Pyszne Torty w dobrej cenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyna taka co
jak się zadzwoni rozmawia konkretnie mówi dokładnie jakie są koszta , wysyła pełno fotek , można wybrać naprawdę fajny tort na każda okazje też polecam tą Panią Gosię , która ma straszny nawał pracy i ciężko ja uchwycić :) tak powinno być Torty powinny być w dobrej cenie i smaczne ! a u niej takie są POLECAM z wielkich liter !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest pysznie bardzo pysznie
Ja również Polecam Panią Gosię ktoś wyżej szukał kontaktu do niej to podaję namiar 791686847 !!! POLECAM pyszne torty w super cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też :)) POLECAM
Serdecznie Polecam tą Panią bardzo smaczne torciki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwinek89
witam dziewczyny od jakiegoś czasu szukam namiaru na jakiś pyszny torcik śmietanowy w przystępnej cenie i trafiłam tutaj:) chciałam sie dowiedzieć czy u tej Pani Gosi zamawia sie tylko telefonicznie? czy ma jakąś swoją siedzibe? czy robi torty w swoim mieszkaniu? byłaby bardzo wdzieczna za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz do niej
musisz do niej zadwonic to Ci przesle pelna oferte tortow jakie ma powiedz jej na kiedy potrzebujesz i jaki tort na ile osob i dostaniesz ceny i fotki jej tortow , swietne sa i w przystepnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FantastycznaNebezpieczna
Bardzo pyszne torty są u tej Pani Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxicositobi
Bardzo polecam PAnia gosie ! smaczne Torty ! trafia w gusta kazdego swietna jest i tania nie zdziera jak inne cukiernie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alepierdoly
ale beka ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TorcikiCiasteczkammm
pyszne sa jej wyroby mam nadzieje ze przyjmie moje zamowienia na ciasta świateczne bo pod koniec roku u niej ciezko o zamowienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udalo sie zamowilam
no i śpie spokojnie mam zamowione ciasta :) dobrze ze jest ta nasza Pani Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam pania gosie
Polecam piękne i smaczne torty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha hi ho
napewno u ggrycanek, one sie zajmuja lodami tortami etrc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noz widelec i ...
polecam serdecznie pani gosia piecze najlepiej ciasta i torty mniam ! mamy we wroclawiu skarb dzieciaki byly zachwycone wygladem a my smakiem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreasSzukateria
ja rowniez polecam :) ciasta , torty pani Gosi bardzo smaczne ktos powyzej pytał o jej nr tel wiec podaje 791686847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkiwinkimozg
Polecam Panią Gosie przepyszne ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania&MArcin
Bardzo dziekuje P. Gosi za przepyszny Tort weselny ! POLECAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Grażynka
Jestem z Wrocławia i nie polecam tortów pani Gosi. Smakują jak podeszwa, kilka osób na moim weselu zwróciło tort po kilku minutach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najpyszniejsze
Z ręką na sercu Polecam Torty Pani Gosi :) Niskie ceny oraz Idealnie dobrane składniki ! jeśli jesteście fanami słodkości POLECAM p. Gosie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×