Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HokusPokusAbraKadabra

jak rozkochac?

Polecane posty

Gość HokusPokusAbraKadabra

Jak to zrobić żeby zrozumiał że ma przy sobie wyjątkową dziewczynę? Wiem że zbyt częste kontaktowanie sie z nim z mojej strony to złe podejście i czeste wytykanie co mi sie nie podoba to tez złe podejscie ale chciałam zeby sytuacja była jasna.. A może on faktycznie wrócił do spotykania się ze mna tylko dlatego że podoba mu sie mój zadek?:| Co robic a czego nie żeby go w sobie rozkochac? ;) Chłopacy za czym tęsknicie do swoich byłych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopacy to nie wiem z czym tesknia...ale chłopcy to tesknia za normalna,bezfochowa,w miare inteligentna dziewczyna...nienarzucajaca sie na kazdym kroku i nie strojaca fochy jesli nie dostała z wieczora od lubego smsa z zyczeniami "słodkich senków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HokusPokusAbraKadabra
postanowiłam odstawić fochy i sie duzo uśmiechać ;P ... i olewać, trudno... nic na siłe... choć chciałabym żeby za mną zatęsknił czasem i czesciej niz raz na 2 tyg... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arogancka dama mój facet mnie kocha bo mam swoje zdanie, nie pozwolam sobą pomiatać a jak facet kocha to zniesie wszystkie fochy. do czasu....do czasu....pewnego pieknego dnia mozesz sie bardzo zdziwic:O:O czego oczywiscie ci nie zycze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała zbłąkana
Ja się zdziwiłam, miałam fochy i się zdziwiłam.. kopnął mnie w dupe..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezylismi wszelkie sytuacje krytyczne wiec watpie by sie to rozpadło.. Zreszta ja nic złego nie robie, jestem idealna w tym zwiazku wiec on nie ma sie czego czepic do mnie, tylko ja do niego brzmi narcystycznie - życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arogancka dama przezylismi wszelkie sytuacje krytyczne wiec watpie by sie to rozpadło.. Zreszta ja nic złego nie robie, jestem idealna w tym zwiazku wiec on nie ma sie czego czepic do mnie, tylko ja do niego nie jestes idealna...skoro stroisz fochy :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hokuspokusabrakadabra
wiec chetniej pomysli o lasce ktora zwykle jest wesola niz nadąsana... ? wydaje mi sie ze ten typ nie przepada za wylewnym okazywaniem uczuc, to mozliwe czy sciema? okazuje je czasem ale jak jestesmy sami... na dworze za reke nie chodzilismy.. to początki wiec moze dlatego nie wiem... w kinie caly film trzymal moja lapke... a ostatnio nie wiem czy sciemnial czy naprawde zapomnial ze na TYM filmie byl ze mną :|... moze sie droczył :7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacobs o poranku
l'homme ideal n'existe pas vraiment?;) et moi? Z doświadczenia wiem, że "fochy, wybuchy" są oznaką, że nie macie dialogu- szczerego. No, ale co ja tam wiem. facet w koncu jestem:D :) l'homme ideal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała zbłąkana
ja strzelalałam fochy, facet bardzo cierpliwy, biegal gonił 4 lata za mna, na kazde skinienie palca. Wiele razy było tak ze spuznił sie 5 minut a ja z fochem z miejsca, za wszystko foch...i co kopnał mnie.. i tez wiele przeszlismy.. ale do czasu. W pewnym momencie czara goryczy sie przeleje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mała zbłąkana ja strzelalałam fochy, facet bardzo cierpliwy, biegal gonił 4 lata za mna, na kazde skinienie palca. Wiele razy było tak ze spuznił sie 5 minut a ja z fochem z miejsca, za wszystko foch...i co kopnał mnie.. i tez wiele przeszlismy.. ale do czasu. W pewnym momencie czara goryczy sie przeleje.. i tak 4 lata gonił ????...:O:O:O:O..to sa tacy faceci ??? miał facet siłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buaahah a kto powiedział ze ja o byle co focha strzelam :P nie wsciekam sie o brak smsów, a spóznienie tym bardziej :o nie lata za mną jak szalony przecie :o co do fochów, szukajcie takiej co nie robi ich tylko dopiero sie zacznie jak bedziecie małzenstwem nie ma ideałów nie ma co sie łudzić, kobieta n poczatu sie nie fochuje by nie straszyc chłopaka, znam takie przypadki które tłumią to w sobie, no ale po co? jak to wczesniej czy pozniej wybuchnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
tu przezyjesz szok.. sa kobity ktore nie wala fochow... jesli uwazasz ze cos tym zyskujesz to chyba tyle ze zniechecasz do siebie kogos kto moze cos do ciebie czuje........ rob tak dalej... :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×