Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KamilGKS

zemsta po rozstaniu...jak sobie z nia radzic?

Polecane posty

Gość KamilGKS

kiedys pisalem ze jestem w toksycznym zwiazku...radziliscie abym ,uciekal jak najszybciej' z tego zwiazku...tak zrobilem...a teraz moja ex robi wszystko zebym cierpial...przyjezdza na ta sama dyskoteke chociaz ma disco 4km od siebie a przyjezdza 40km...wie gdzie sie bawilem i ciagle tam jest w tych miejscach gdzie sa moii znajomi kolezcy...podbija do niech ...bierze ich za reke...pcha sie na sile do kogo popadnie...na kazdej dysce chodzi z innym typem za reke a ja nie daje rade i trzsakam sie z nimi a ona wtedy bez slowa odchdzi...i historia sie powatarza ciagle jest z kims nowym ale bierze sie za moich ziomkow...co ja mam robic wystarczy ze ja widze to lapie dola a jak widze ja z innym to poprostu korby dostaje...wiem powinienem ja olac i przejsc obojetnie ale tak sie nie da nie potrafie...a po takiej dysce potrafi napisac esa ,dowiedzialam sie ze mnie zdradzales zemszcze sie; a to nie prawda nie zdradzilem jej...ona chce cala wine za rozstanie zrzucic na mnie i swoje ,wybryki' usprawiedliwiac tym ze to niby zemsta...ratujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zemsta jest dla ludzi słabych. Nie warto takimi ludźmi sobie głowy zawracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyska, esy, ziomkowie, trzaskam sie ---> kolego albo jestes z wioski albo jestes zbuntowanym siedemnastolatkiem z osiedla, hahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilGKS
w pazdzierniku skoncze 18 hehe:Dtrafiony zatopiony...ale wiesz z ta laska bylem rok i to nie byl taki zwiazek gimnazjalny...to bylo cos powaznego najbardziej boli jak wspomnienia wracaja...a ona sie teraz msci...jak byla ze mna byla zupelnie kims innym...a teraz jest inna osoba...duzo gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilGKS
a zreszta co to za roznica ile mam lat...pisze jakim mam problem i licze na dobre rady...a nie zgadywanie kim jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie spokój z nią kolego ! Wyglada na to , że ta twoja dziewczyna to jakas durna lala...Na takie naj.lepszy sposób to je olewać, traktowac jak powietrze. Zobaczysz efekty błyskawicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdź sobie nową
panienkę a tą ignoruj kompletnie i nie wdawaj się w bezsensowne bójki z jej nowymi kolesiami, musisz się nauczyć panować nad sobą , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzammmmmmmm
jak przestaniesz zwracać na nią uwagę, przestaniesz jej pokazywać, że się przejmujesz, że Cię to rusza, to jej przejdzie ochota na zemstę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilGKS
gdyby byla w moim wieku to zrozumialbym ze tak sie zacgowuje ale ona jest 3 lata odemnie starsza...bylem z nia rok byla zupelnie innym czlowiekiem...mowila jaka to jest porzadna ze nawet jak sie rozstaniemy nigdy nie podbije do moich kumpli bo ma zasady a teraz pokazuje jaka jest naprawde...wiem olac ja to najlepszy sposob ale ja nie umiem...jak ja widze to lapie dola...co ztego ze nie pojde na dyske?kolzecy bede mi pisac co i z kim robi i tym bardziej bede sie w domu dolowal...a to najgorsze...dol w samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Twoim miejscu olałabym ją z góry na dół, jak ona widzi że się denerwujesz to ją to jeszcze bardziej podbudowuje i pokazujesz tym zachowaniem, ze Ci na niej zależy. Najlepiej znajdź sobie jakąś dziewczynę i się z nią pokaż an tej dyskotece. Szlak ją trafi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiedz żeby nie pisali nic o niej i zgadzam sie z przedmówcą; znajdx sobie inna dziewczynę. Zobaczymy wtedy jak bedzie mądra:) A to , że jest starsza i tak się zachowuje, świadczy o niej jeszcze gorzej...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilGKS
zrobie tak jak mowisz...pojde z kolezanka na disco...i powiem ze zagray scene przy mojej ex...takie tam przytulanie...ale wiem jak to sie skonczy...moja ex pewnie zrobi cos ciekawego z nowym typem...ja z nia nie chce byc i nigdy nie bede a tymi bojkami tylko wrogow sobie robie...teraz tak mowie rozwaznie...ale na disco wychodze sie siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bladousta
Nowa dziewczyna + inna dyskoteka ;) na inna dyskoteke moze jednak nie pojdzie, a jak bedzie jednak taka uparta, to oko jej zbieleje jak Cie z kims zobaczy - a poza tym, jak bedziesz mial dziewczyne, to sam sie inaczej poczujesz ;) a ta byla to jakis oszołom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam Kamil tą twoją historię, panna starsza od Ciebie.. i wogóle horrror w związku ona bawiła sie twoimi uczuciami, a ty ją tak kochałeś.. Wiesz anjlepsza rada jak ktoś wyzej napisał inna dyskoteka i nowa laska.. I od razu wsyztsko do byłej przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilGKS
tez Cie pamieta...wtedy mialem problem bo sie mna bawila a teraz sie msci same problemy z ta laska od poczatku do konca...ale kurde glupio sie przyznac mnie nie cignie do innych lasek...ja ja nadal kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×