Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megabalon

nienawidze malolatow!! ktos tak jeszcze ma??

Polecane posty

normalnie noz mi sie w kieszeni otwiera jak slysze te ich gadki (zenuy, szacuny, ziomale, itp.) Takie mi sie to glupie wydaje, bezmozdze, a mysli, ze wie wszystko o swiece. A najbardziej mnie obrzydzaja blokowcy, podpierajacy klatki, siedzacy w samochodach, placay \"ziolo\", wybilam bym ich wszystkich. sa zalosni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyneczka
..... a Ty powyzszym postem wykazujesz sie ogromna dojrzaloscia....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzeni cwaniaczkowie, bujajacy sie na boki, strojacy glupie miny, i te ich durne gadki!!!!!!!!! matkoooooooooo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy ile maja lat moja 13 letnia siostra to tragedia pod tym wzgledem ale ostatnio po imprezie poznalam przed nocnym takich blokersow, poszlysmy z nimi na grilla i trawke za stadion i bylo bardzo fajnie :) do blokersow nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalas o moj powod wiec Ci go podalam, a to ze dla Ciebie to nie powod to juz inna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda, ze bezmozgowce zalezymam wielu kolegow blokersow i niestety, ale nie zgadzam sie z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooooniś
ale masz problemy!! a co Cie interesuja inni ludzie?? skoro nie wpieprzaja sie w Twoje zycie?? ze maja jakies swoje hasla sposob bycia?? kazdy jest inny, nikt nie jest idealny..a ten post to chyba syndrom Twojej zazdrosci ze nalezysz do najpospolitrezj grupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolaci nie sa wkorzajacy tylko dlatego bo sa malolatami- sa wkorzajacy ci co sie opierdalaja cale dnie. Nic ich nie interesuje, zadnych hobby, nie ucza sie jezykow, sa wulgarni i zle wychowani. Do tego pyskaci, zaczepni ah ...mozna by bylo wymieniac. Ja tez ich nienawidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolaty sa takie
jak ich wychowuja rodzice i jaki przyklad daja starsi. Chamstwo nie zalezy od wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jacy małolaci
dla 20 stki małolat to 15 latek a dla 40-stki małolat to 25 latek. O jakich małolatów ci chodzi - jaki wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga balon - za kilka dni, gdy już skonczy Ci sie okres, małolaty przestaną Cie wkurzac i bedziesz miała spokoj na kolejne 3 tygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -popieram autorke-
normalnie jestem bardzo spokojna i tolerancyjna osoba ale jak ide poznym wieczorem w sobote ulica i widze te wszystki nastolatki w miniowach ze tylki widac i chlopakow ktorych jedenym celem jest sie schlac itp. to zaczynam sie zastanawiac czy sa jeszcze przyzwoici ludzie w takim wieku, zalosne jest tez ich przeklinanie mysla sobie ze jak wtracaja do wypowiedzi wulgaryzmy to sa super extra itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×