Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZAŁAMANY FACET PROSI O RADE

CZY OPLACA SIE KUPIĆ MARYNARKE MĘSKĄ W RESERVED?DORADZCIE FACETOWI KOBIETY!

Polecane posty

Gość ZAŁAMANY FACET PROSI O RADE

jest komplet marynarka i spodnie czarne z zamszu jakby w reservedzie i koszula i kosztuje 600 złotych razem wszystko. czy sie oplaca ? czy taki zamsz jest dobry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem się nie opłaca. W reserved ciuchy nie są aż tak dobre gatunkowo. Za 600 zł w tym sklepie się nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparam
NIE OPLACA SIE, poza tym zamsz jest beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ///////////
nie oplaca sie. chodzilam po reserved z facetem moim i nic nie znalezlismy. wybierz sie do sklepu C&A (clockhouse) jesli nie ma w twoim miescie wybierz sie do wiekszego miasta. tam znajdziesz fajne i gustowne, dobre jakosciowo i nie przesadzone cenowo ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... za 600 pln wydaje mi sie ze sie nie oplaca, ciuchy tam sa dobre jakosciowo, ale nie taka cene. Natomiast c&a sama moge polecic, ciuchy tez dosc dobre jakosciowe, no i tansze... oczywiscie trzeba odcedzic tandete od tego co fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już kupowac marynarkę to w dobrym sklepie, gdzie masz gwarancje, że będziesz mógł z niej korzystać dobrych pare lat. Ja osobiście polecam sklep Pako Lorente. Świetne materiały i eleganckie wykonanie :) https://www.pakolorente.com/pol_m_MEZCZYZNA_Koszule-190.html?gclid=Cj0KCQiAxZPgBRCmARIsAOrTHSYgyFxT0HSY4Dk3A6x0_6lpGnzGkkn_UcmfF4DpEATCepOpyLyGRc4aAolTEALw_wcB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Defu

Ja marynarki kupuję w Pako Lorente. Można znaleźć coś bardziej eleganckiego, ale też takiego sportowego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×