Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yellowka

Większość facetów na stronach randkowych to kretyni

Polecane posty

Do \"tak szczerze\": po prostu nienawidzę, gdy facet zadaje mi takie pytania. No bo co mam mu odpisać? Przecież nie wiem czy ma szanse czy nie, bo go nie znam. Poza tym samo pytanie jest kretyńskie, bo facet się stawia od razu na przegranej pozycji. Ja lubię gdy facet mnie zdobywa, a nie pyta czy ma szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iaromina
Ja też nie szukałam miłości przez internet, ale znalazłam :) Mimo wszystko warto próbować, ale nigdy nie można brać tego na serio. Dopiero gdy się z kimś spotkamy to można stwierdzić czy to jest "to".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o szanse pytaja tylko cioty... co to za facet, ktory uwaza sie za tak strasznego frajera, ze musi prosic o sznase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Komiczne. Ale ten nr 3 to już totalna porażka. Przecież z takim podejściem to go żadna kobieta nawet kijem nie ruszy. Kurwa, facet to ma być facet, a nie jakiś mimozowaty romantyk. I większość kobiet przyzna mi rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy swiata
jesli facet ma byc facet, nie dziwcie sie czego faceci szukaja od was w intenecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci co szukają seksu w necie, to też są frajerzy. I jakby co to ja jestem facetem, ale autorkę topica rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten romantyk to jakas ostatnia picza... jakbym był kobietą, to bym takiego obśmiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unvisible
wpadnij na topik cała prawda o dziewczynach z netu tam fajnie prawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebuku jestes głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj inne historie
do mnie tez napisal kiedys lekarz, byl kierownikiem pogotowia w jakiejs pipidowce, przyslal zdjecie jak wysiada z karetki, oczywiscie podal mi swoje dokladne wymiary:O i prosil o moje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo taaaaaaak
absolutnie się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wali mi to
a kogo to obchodzi ze sebuku jest facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
wydaje mi sie,ze jakby pan 4 miala jaja,to by znalazl dziewczyne bez neta...tam sa z reguly faceci,ktorzy sa niepewni siebie i nie radza sobie twarz w twarz...mi jego odpowiedz sie podoba...nie pierdoli o giwazdach i zostawia nutke tajemniczosci piszac skromnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w necie jest pelno holoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×