Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elizbabeth00

Jego milczenie - prosze o porade !

Polecane posty

Gość wierutnabzdura
sadzisz, ze znalazl mlodsza? mysle ze wiek nie ma nic do tego choc tu ryzyko zdrady znacznie wzrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nic tak nie pomoże jak szczera rozmowa,... no chyba, że wolisz żyć myślami "dlaczego?". Mógł się wystraszyć twoim "atakiem". Trudno mu zrozumiec o co chodzi..., pomyśl o tym, że on nie jest Tobą i nie wie co jest w Twojej głowie, dopóki mu o tym nie powiesz. To tylko kobiety "czytają miedzy wierszami". Mężczyźni tego nie potrafią, a jeśli, to nieliczni. Spróbuj, tak czy inaczej zakonczysz swa niepewnosć: czy to juz koniec czy fatalne nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizbabeth00
Ale ja chce o tym porozmawiac, tylko on juz chyba niec chce. Napisalam sms, zero odpowiedzi od 40 minut....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
oj tam szczera rozmowa z facetem?? z ktorej choinki sie urwalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecinada..., przepraszam, ale tak uwazam. Zadzwon do niego i spokojnie porozmawiaj, bez wyrzutów. Jesli ktos cie atakuje, to zawsze sie bronisz, prawda? Porozmawiajcie o tym i wszystko bedziesz wiedziała po tej rozmowie... Nie wiem na co ty czekasz, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie mozliwe jest dla ciebie, zeby facet był szczery, to czym sie kierujesz w życiu? Wstajesz codziennie rano i zastanawiasz sie jak bedzie kłamał, tak? W taki sposób nigdy nie stworzysz dobrego związku. Jeśli nie bedzie chciał rozmawiać szczerze, to po prostu to nie był ten...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
wlasnie o tym mowie, ze to nie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizbabeth00
Zapytalam dlaczego nie dzwoni, zeby mi podal przyczyne, czy przestal kochac, ma kogos, czy mnie zdradzil etc. Odpisal mi: "Nie odzywam sie do Ciebie, bo tak chcesz. Nie mam nikogo i nie spalem z nikim, a nie jestesmy razem, bo nasze charaktery chyba sie za bardzo roznia" I co Wy o tym myslicie ?! Prosze odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu pokazuje ci swoja urażoną \"dumę\". Wyobraź sobie ze w firmie której pracujesz, twoj szef liczy sie z Twoim zddaniem bardziej niz ty z jego. I kto tu jest szefem? Myślę, że wykorzystałabyś swoja przewagę. To nie jest złe, raczej normalne. Kazdy jest tylko człowiekiem. On buduje swoja samoocene na tej sytuacji, oczywiscie na gruncie nieswiadomym. A tak poza tym, to mysle ze prawdziwego zwiazku nie zakonczysz poprzez sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..pytanie tylko: czy to jest/byl prawdziwy zwiazek? Domyslam sie, jak sie czujesz, na wszystko potrzebna jest rozmowa lub czas by sie wyleczyc... Głowa do góry! Co cię nie zabije, to cie wzmocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym mu teraz napisała prawdę, to co czułam, gdy wyjechał, gdy się nie odzywał. To jest czas na rozmowę, nawet poprzez smsy, jesli nie da się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
Ale czy jego obchodzi co ona czula>?! Jak sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizbabeth00
Ale czy jego odpowiedz swiadczy o tym, ze to definitywnie koniec z jego strony i juz nie ma nadziei, czy to sie da jeszcze naprawic ? Prosze odpwiedzcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem krótko, nie nam powinnaś zadać to pytanie. Nie bój się zapytać jego. Przecież chcesz wiedzieć, niezależnie jaka otrzymasz odpowiedź. Myslę że warto odwaznie mówić o swoich uczuciach. W najgorszym wypadku poczujesz się odepchnięta, ale będziesz wiedziała co dalej... Bo nie można żyć złudzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizbabeth00
mysle, ze na podstawie tego jego sms to chyba jednak juz mozna uznac, ze nie chce juz byc ze mna...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
ginaaga dobrze rzecze pytaj jego coz my Ci powiemy? moj szedl w zaparte do konca:) (chyba ze to ja sobie cos ubzduralam, ale idiotka nie jestem....;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porozmawiaj z nim...zakoncz swoje męki, dziewczyno. Chyba że nie jesteś jeszcze gotowa na to co możesz usłyszeć. Odwagi! Po burzy zawsze wkrótce swieci słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
No ginaaga juz nie przesadzaj z tym "wkrotce":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy obchodzą go jej uczucia, ale chodzi o to, zeby mu je powiedziała. Jesli nie weźmie ich pod uwagę, to znaczy koniec. Ale moim zdaniem nie należy tego zakładać. Chocby nie wiem jak się idiotycznie ta druga osoba zachowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zgadzam się, trzeba się wprost zapytać. Może trzeba właśnie. A nie "zakładać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizbabeth00
Po tym sms juz chyba wiadomo, ze juz mnie nie chce. Zapytalam go, czy przestal mnie kochac, nic nie odpowiedzial, pewnie mnie nie chcial juz zdolowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
moze padl mu tel ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci naprawde są dziwni:( dla niego to ze nie odzywa sie tydzien mogło nie oznaczać nic strasznego, tacy sa faceci...a my wszystko wyolbrzymiamy. wiem ze wg nas facet powinien sie odzywac kilka razy dziennie itp. ale rzeczywistość jest inna, każdy z biegiem czasu a zwłaszcza faceci robią sie jacyś inni i okazują mniej gestów ze im zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czyli chcesz trwac w niepewności. Prosze nie pisz wiecej "chyba". Możesz przecież poznać odpowiedź, ale chyba sie boisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Twoim miejscu napisalam bym mu smsa, ze" przepraszasz za to co napisałaś, byłas zdenerwowana i ze teraz próbowałaś to jakoś naprawić ale widzisz ze on nie ma na to ochoty...trudno. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
sluchajcie jesli od kogos tak na sile trzeba slowa wyciagac to tak naprawde znaczy, ze zadne uczucia tu w gre nie wchodze; to straszne, wiem, ale prawdziwe a ... tylko prawda nas wyzwoli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×