Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieznany Sprawca

Latka mijają, kobiety się zmieniają, a ja wciąż jestem boski

Polecane posty

W ciągu ostatnich kilku tygodni prześledziłem jak się zmieniał wygląd moich koleżanek, szczególnie tych, które znam jeszcze ze szkoły. Większość z nich w szkole było pięknymi, szczuplutkimi kobietkami o powalającej urodzie, anielskim głosie i delikatnym dotyku :) Teraz, 7-8 lat po ukończeniu szkoły większośc o tamtym wyglądzie moze jedynie pomarzyć :o Szczuplutkie dupeczki zamieniły się w płaskie od siedzenia na niej, rozrośniete zaplecze :o Kiedyś podniecające, teraz coraz częściej wzbudzające niechęć :o Piersi - kiedyś cudownie jędrne, sexowne, sterczące, teraz nawet mimo push upów obwisłe, zflaczałe, wręcz asexualne :o Brzuszki - zpłaskich jak deseczka, seksownych brzuszków, z ktorych zlizywalem czekolade zrobiły się sflaczałe zwisy wystające ze spodni :o Mordy - zaczynają się zmarszczyki, wychodzi wiele lat inwestowania w kosmetyki, cera zniszczona po papierochach, żeby pożółkłe :o Uda - niegdyś ponętne, chudziutkie, aż chciało się pomiędzy nie nurkować - teraz grube, pokryte celulitem, co w połączeniu z wielką dupą odrzuca podwójnie :o Recepta jest prosta, musimy przerzucić się z równolatek, na nastolatki i studentki :) Ehhh jak to dobrze, że mnie czas omija. Zero sadła, zero grubego, piwnego brzucha, wysportowana sylwetka, przystojny, białe ząbki, bystre spojrzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurkowanie
Rzeczywiscie nic sie nie zmieniles- jak byles debilem tak i zostales:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboladka
buhahahaha :P matko narcyzm w czystej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nurkowanie :D:classic_cool: a ty, sprawca, daj swoje zdjęcie sprzed lat i terazniejsze, to my ocenimy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> a ty, sprawca, daj swoje zdjęcie sprzed lat i terazniejsze, to my ocenimy Wtedy byłem nieopierzonym kurakiem, teraz jestem dostojnym i pełnowartościowym kogutem :classic_cool: To mi wystarczy, nie potrzebuje do tego waszej oceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawca przechodzi kryzys
wieku sredniego:D ja pierdole ale ma o sobie mniemanie:D przezucic sie na nastolatki:D zarezerwuj sobie juz te w przedszlolu, nie wiadomo co bedzie za kilka lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawca przechodzi kryzys
a wogole to kogut jeszcze moze dziobac kurk:D???? tak pytam, nie spodziewam sie odp po tym co napisales:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboladka
No i co z tego , myslisz ze piekne kobiety leca na Tą Twoją " cudowność" Mi się np niedobrze zrobiło czytając te Twoje wypociny... może i jestes przystojny , ale człowieku to nie wszystko....intelekt gdzieś Cio wyparował a to nieodzowny atrybut Super Faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> myslisz ze piekne kobiety leca na Tą Twoją " cudowność" Ja nie mysle, ja to wiem, bo często tego doświadczam :) >>Mi się np niedobrze zrobiło czytając te Twoje wypociny... Nie czytać 😴 >>może i jestes przystojny , ale człowieku to nie wszystko....intelekt gdzieś Cio wyparował a to nieodzowny atrybut Super Faceta Po co mi intelekt? Wystarczy, ze kurki nogi przede mną rozkłądają bez zbędnych ceregieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeczywiscie camp to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboladka
To uprawiaj ten swoj sport dopuki Ci staje hihihihi i dopuki " głupie, puste " kurki chca dawac Powiem Ci szczerze współczuje takiego podejścia... chwilowa satysfakcja, jak Ci tak dobrze Twój interes :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah, ja czuję i widze to samo. Moje koleżanki z liceum i ze studiów to stare masywne baby, ktore zamiast twarzy mają obrzmiałe mordy. TO okropnie smutne. Ja mimo trzydziestu kilku lat mam swieżą gładką cerę, zero łysiny, jestem szczupły, zero zmarszczek (tylko mimiczne), płaski brzuch, jestem wysportowany i opalony. Niejedna nastolatka mnie juz podrywala, jestem atrakcyjny. Mam znakomitą kondycję i bystre spojrzenie.Moje równieśniczki to matrony, fuj, aż mam torsje. Dziewczyny co sie z wami stało? Leniwe stare brzydkie prosiaki. Rozumiem nieznanego sprawcę. Mam tako samo. A te co tu krytykują niech lepiej zaczną o siebie dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboladka
Valdi hihihi Kolejny esceta... a nie bierzecie pod uwage , że kobiety mogą sie zaniedbac z marazmu:( Tego nie popieram, zawsze tzreba dbac o siebie mimo codzienności i życia w biegu... ale czy wyglad jest najważniejszy PS. Ja mimo ze LO dawno skończyłam wciąż jestem atrakcyjna kobieta ... ale nie kurką hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Dziewczyny co sie z wami stało? Leniwe stare brzydkie prosiaki. Powiem ci co się stało - zestarzało się :o A baba starzeje się brzydko :o Starczy tylko spojrzeć, ilu facetów 30-40 letnich jest przystojnych, wysportowanych, zadbanych, za takimi małolatki aż piszczą :D A za iloma starszymi paniami po 30 małolaci sikają po kostkach? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Starczy tylko spojrzeć, ilu facetów 30-40 letnich jest przystojnych, wysportowanych, zadbanych"- jesli chodzi o imprezy- na palcach jednej reki jestem w stanie policzyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Ja mimo ze LO dawno skończyłam wciąż jestem atrakcyjna kobieta Taaaaaaaaaaaa :D:D:D Nie słyszałem, zeby o sobie jakakolwiek kobieta powiedziała coś odmiennego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboladka
Współczuje takiego podejścia i mam niezły ubaw z WAS 30-letnich przystojnych hahahahaha a czy sie starzeja czy wrecz rozkwitaja to są indywidualne przypadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> przyśli fote:> nie, to ja wybieram z kim sypiam, ladys first :classic_cool: >> "Starczy tylko spojrzeć, ilu facetów 30-40 letnich jest przystojnych, wysportowanych, zadbanych"- jesli chodzi o imprezy- na palcach jednej reki jestem w stanie policzyc Jeśli chodzisz na imprezy pod osiedlowego monopolaka, to się nie dziwię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×