Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieznany Sprawca

Latka mijają, kobiety się zmieniają, a ja wciąż jestem boski

Polecane posty

Gość ******************** * *
nieznany sprawca prowokującego tematu! dajcie sobie spokoj, jakis dzieciak to napisał i jeszcze do tego wali konia przy kompie bo go to podnieca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboladka
nie mam zamiaru Cie przekonywać bo nie jest mi to do niczego potzrebne a taki Ko9gut jak Ty nie interesuje mnie pod żadnym względem... swoje wiem i wiem jak na mnie reaguja faceci nawet Ci młodsi hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie, to ja wybieram z kim sypiam, ladys first"- ubawiłam się:) bywam na imprezach, na których, by się znaleźć, nie wystarczy byc pięknym chłopcem do wybzykania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> bywam na imprezach, na których, by się znaleźć, nie wystarczy byc pięknym chłopcem do wybzykania Oh oh czyżby bankiety w ambsadach, kolacje u ministrów, lunche z premierem, kolacje z Olivierem Janiakiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do twojego zjebanego topiku to patrze na moich kumpli, ktorzy maja po 20 kilka lat i juz maja piwne brzuchy i lysieja no porazka:-O a moje kolezanki poza moze 2 to wygladaja bardzo ladnie:) w kazdym razie lepiej niz faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć sobowtór A. Jolie
zgadzam się z autorem - jakbym słyszała swojego kumpla, który widząc na nk swoje rówieśniczki ze szkolnych lat łapie się za głowę :) jest w tym duuużo prawdy, niestety od zawsze wiadomo, że mężczyźni starzeją się "mniej drastycznie", żadko która kobieta pięknieje z wiekiem.. (mam szczęście) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> to patrze na moich kumpli, ktorzy maja po 20 kilka lat i juz maja piwne brzuchy i lysieja Trzeba mieć odpowiednie geny. Ja mam bujną fryzurę, zero objawów łysienia, płaski brzuszek (mimo iż piję sporo piwka ;),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboladka
hahahahah Myślisz ze mnie tym swoim głupim podejściem do czegośc sprowokujesz hihihihih Jestem śliczną kobieta tak sie czuje i tak wyglądam ... a Ty możesz polowac na puste kurki hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> w kazdym razie lepiej niz faceci Do czasu. Jak będą miały 27-30 lat to zobaczysz co się z nimi zrobi :o Chociaż ty jesteś kobietą, to inaczej postrzegasz te kwestie niż my, eksperci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboladka
a To czy kobiety sie starzeja i " brzydna" to zależy od ich życia wyłacznie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć sobowtór A. Jolie
dżizas.... i pomyśleć, że ta rozmowa nigdy by się nie odbyła, gdybyście wszyscy siedzieli razem w jednym pokoju :D Wteeeeeeeeeeeeeeeedy by dopiero wyszło szydło z wora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboladka
od nich samych Doprawdy zgadza sie ... :) Kogucie współczuje znanym Ci kobietom:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboladka
ponoć sobowtór A. Jolie.... :):):) po czym takk wnosisz hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboladka
Bezpośredni = PLUS Chamom mówię nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboladka
no właśnie czasami :P rozmwaiac no włąśnie o czym ... nuda :( sam przecież sie przyznał ze intelektualnie jest "dnem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć sobowtór A. Jolie
chamski? - zupełnie jak ja :/ ale to prawie zawsze idzie w parze z wysokim mniemaniem o sobie - nie cierpie u siebie obu tych cech, ale cóż począć :D ktoś musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboladka
hahahahah...na szczescie nie mam Twojego numeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć sobowtór A. Jolie
łeeeee, to ja odwrotnie - wykorzystuje i porzucam :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×