Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieznany Sprawca

Latka mijają, kobiety się zmieniają, a ja wciąż jestem boski

Polecane posty

a na mnie leca staruchy nawet lat 70-oblesne zboki:-O i gnoje ponizej 20 to 2 mi nie przeszkadza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Kobieta jeżeli jest szczupła i wysportowana może naprawdę wyglądać bardzo długo młodo JEZELI jest :D 95% nie jest :o >> A moze odziedziczyłeś geny po mamusi Jestem podobny do ojca :) >> jaka masz pewnosc ze np. w tym miesiacu nie zachorujesz na nowotwor U mnie w rodzinie nikt na nowotwór nie chorował, nie pale, więc ryzyko zachorowania jest minimalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasiadka myslala ze jestem w wieku jej psa:D pomylila sie o 6 lat pomysl ile piesek mogl miec lat:P? podpowiem ze wyjatkowo stary:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tyle lat co Justynka jak sie dowiesz ile ona ma to bedziesz wiedzial kurde zaczyna mnie to bawic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
To tamten gnojek był w końcu pełnoletni czy nie?:D Tamari?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieznanego sprawcy...
moze jestes piekny i masz biale zabki ale glowie pusciutko... poprostu... ZENADA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podła dusza ....
Matko ale macie zajebiste problemy... kodut do kurnika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm pwoiedzial ze jest w moim wieku, nie uwierzylam potem ze ma 22 potem ze 21 eeee, chyba mial mniej najlepszy byl taki inny co sciemnial mi ze ma 25, potem ze 23 jak na niego wrzasnelam zeby nie sciemnial, wygladal na 19:-O nie ma co im wierzyc, klamia okropnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Gwoli wyjaśnienia: 1. Tamarcia, nie postarzaj mnie, proszę.;) 2. Nie będziemy się spijać tylko bawić dobrze - Camp, wiesz, co to znaczy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
he he, nie wiem, mnie tam wiek nie interesuje tylko zawartość portfela i spodni:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Spoko, Camp, wezmę dzisiaj aparat i porobię dziewczynom fotki, a potem wkleję na kafe.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja, normalnie ;) Mniej niz 25, a wiecej niz 22. Czyli 23, albo 24 :) Ile dokladnie zatem? To o której jutro mam byc, zeby nie przegapic publikacji sesji fotograficznej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×