Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gardze pustymi tipsiarami

Faceci sa pusci bo wybierajac anorektyczne tipsiary lecza swoje kompleksy

Polecane posty

Gość gardze pustymi tipsiarami

bo musza sie przed kolegami pokazac z wytatuowana blond barbie z tipsami do ziemi i pelna anoreksja :-o ech debile debile :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WredotaMała
fundnij se tipsiaki tez bedziesz cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchaaaaaaa
:D dobrze mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ty leczysz kompleksy piszac o tym zazdroscisz tez se fundnij tipsiaki i blondi czupryne mniej jedz i bedziesz laska na 102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile ważysz autorko? Nie przelewaj swoich frustracji za swój wygląd na osoby szczupłe, bo to nie nasza wina, że jesteśmy szczupłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaa
chyba ktos jest zazdrosny.... :D:D:D:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna lolka
E tam od razu anorektycznki i od razu tipsiary. Jasne, że przecietnemu facetowi szybciej spodoba sie kobieta zadbana i ładnie ubrana niż niechluja z obgryzionymi pazurami, zarosła sadłem z nieruszania się i ubrana w wór po kartoflach. Tak samo kobiecie prędzej spodoba się facet pachnacy, zadbany, dobrze ostrzyżony niż śmierdzący luj z cyckami większymi od jej cycków i w dziurawym swetrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może załóżmy jakiś taki fundusz na tipsy, solarium i farbę do włosów, dla tych wszystkich sfrustrowanych, co im szkoda?:) jakby autorce topiku parę tipsów dolepić, to od razu świat stałby się dla niej piękniejszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubym laskom mówimy nie
a ja raz poderwałem laskę co jej trochę było miła fajna z buzi ładna poszliśmy do łóżka i masakra jej ciało mi się nie podobało strasznie odechciało mi się nawet seksu z nią była fajna nie powiem ale nie mam zamiaru być z kimś kto mnie nie pociąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam żadnego tipsa, nie chodzę do solarium, ale jakby mi było szkoda, to bym sobie poszła:) lepiej mieć tipsy i twarz zjaraną na mahoń niż ziać frustracją i zawiścią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaa
popieram :D do gdzie wpłacamy kasiorke na tipys ale zazdrosników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.tipsydlazazdrośników.pl :) Tam powinien być numer konta... Tylko to morza pieniędzy potrzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej, gdyby można było wysłać smsa o treści: TIPSY NADZIEI, czy jakoś tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka chce podbudowac wlasne ego i miala nadzieje ze kazdy jej napisze MASZ RACJE LEPIEJ WPIERNICZAC PAZURY MIEC ODROST NA POL GLOWY I CHODZIC Z TLUSZCZEM ZWISAJACYM NA PODLOGE dziewczyno kazdy jest jaki jest po co komus zazdroscic fundnij se tipsiaki i rozjasniacz to moze bedzie ci lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaa
jak kazda z nas da po kilka zloty to chyba wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie jestem szczupła
ale uważam że autorka przesadza ze swoją oceną i bardzo generalizuje, natomiast jedna jest racja że faceci od zawsze bardziej zaracali uwagę na szczupłe, seksownie ubrane nie koniecznie blond kobietki-takie życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolę naturalne dziewczyny... Na odpicowane lampucery patrzę z przymrużeniem oka, bo kobieta jest piękna a nie taką się staje dzięki solarce, taopecie, ciuchach etc... Lampucerki to według mnie zwykłe próżniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardze pustymi tipsiarami
waze ile waze i nikomu nic do tego :-o ja was o wage nie pytam wiec nie pytajcie i mnie dobrze ? :-o poza tym nie to jest tematem tego topiku nieprawdaz ? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiacznumber4
a mnie poprostu rozpierrrrdala na całego jak patrze na zdjecia takich pustaków, a raczej miny, taki dziubek robia z ust i w samym staniku itp. Boże widzisz i nie grzmisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do gardze pustymi itd
Spusc z tonu, gowniaro! Wiesz, co to jest anoreksja? WIESZ?! To jest KOSZMAR! Zamknij twarz i idz sie douczyc zamiast pisac te swoje durne teksty! Nie za bardzo odbiegasz poziomem umyslowym od typowej tipsiary - z calym szacunkiem dla niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam tipsy i jest super
Ja mam tipsy wygladaja fajnie i naturalnie - Zelowe - bo obgryzam paznokcie i wiem ze to nieladnie wyglada - dlatego mam tipsy- polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×